Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-11-26, 16:28   #191
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

sveiki.turiu toki klausima ar 2,3k turi prasukti ratus is vietos uzmetus normaliai gazo (ratai originalus) nes pastaruoju metu kai vazineju man atrode kad trukos zymiai sumazejo,siandien zmonai pasakiau kad trukos mazoka pasidare,tai ji irgi sako kad pastebejo kad trauka dingus,plius kai variklis dirba,tai jauciasi permusimai ir kuro liktais daugiau pradejo ryti-anksciau su baku 400km nuvaziuodavau,tai dabar kokius 320-350,nors gali itakoti kad atsalo ir t.t. kokiu minciu turite,nuo ko pradeti ziureti? diagnostikos nera galimybes pasidaryti,plius diagnostikoj oro srauto matuokles nematys kad ir darys-pas mus tokiu servizu nera kad matytu.mastau gal kokia oro matuokle numiro,ar koks daviklis kitas.manau gal vampyras ka daugiau patartu

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-26, 23:10   #192
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

nejaugi nieks jokiu ideju neturit?

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-27, 01:04   #193
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,393

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
sveiki.turiu toki klausima ar 2,3k turi prasukti ratus is vietos uzmetus normaliai gazo (ratai originalus) nes pastaruoju metu kai vazineju man atrode kad trukos zymiai sumazejo,siandien zmonai pasakiau kad trukos mazoka pasidare,tai ji irgi sako kad pastebejo kad trauka dingus,plius kai variklis dirba,tai jauciasi permusimai ir kuro liktais daugiau pradejo ryti-anksciau su baku 400km nuvaziuodavau,tai dabar kokius 320-350,nors gali itakoti kad atsalo ir t.t. kokiu minciu turite,nuo ko pradeti ziureti? diagnostikos nera galimybes pasidaryti,plius diagnostikoj oro srauto matuokles nematys kad ir darys-pas mus tokiu servizu nera kad matytu.mastau gal kokia oro matuokle numiro,ar koks daviklis kitas.manau gal vampyras ka daugiau patartu
prigeres nieko daug nepatars, nebent rytoj, bet diagnostika galetum vistiek pasidaryti ir tik ISO klaidas uzsirasyti, ISO reiskias vienodos kaip ir mersu originalios
nera jegos, sakyciau tie voztuvukai kur i variklio galva ipresuoti, issisuki oro matuokle ir droselio sklende ir jaigu matai tepala tai viska valai ir keiti tuos voztuvus, velnias sukasi galva iki rytojaus

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-27, 01:08   #194
mixtapeas
 
mixtapeas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-07
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda-Vilnius
Pranešimai: 311

mixtapeas is on a distinguished road



Standartinis

Bet tai cia su pilnu baku ir 400km yra mazai. As 470km Vilniuj minimum pravaziuoju ir paspaudziu neretai Gali buti, kad oro srauto matuokle parejus kazkiek. O kaip temperatura variklio, normali laikosi? Termostatas geras?

mixtapeas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-27, 07:51   #195
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mixtapeas View Post
Bet tai cia su pilnu baku ir 400km yra mazai. As 470km Vilniuj minimum pravaziuoju ir paspaudziu neretai Gali buti, kad oro srauto matuokle parejus kazkiek. O kaip temperatura variklio, normali laikosi? Termostatas geras?
Matuokle buvo keista-gal vel numiro,termostatas,pompa,zvaes ir dar visokiu nesamoniu esu jau pakeites.kad man visados iseidavo tik 400km su baku padaryti.

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-27, 07:54   #196
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
prigeres nieko daug nepatars, nebent rytoj, bet diagnostika galetum vistiek pasidaryti ir tik ISO klaidas uzsirasyti, ISO reiskias vienodos kaip ir mersu originalios
nera jegos, sakyciau tie voztuvukai kur i variklio galva ipresuoti, issisuki oro matuokle ir droselio sklende ir jaigu matai tepala tai viska valai ir keiti tuos voztuvus, velnias sukasi galva iki rytojaus
Vampyras gal gali kiek placiau apie tuos voztuvelius galvoj-kur jie konkreciau randasi

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-18, 14:37   #197
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

sveiki.turiu toki klausima ar nuemus veleno daviklios fiske turetu kazkas pasikeisti variklio darbe-logiskai mastant turetu variklis uzgesti,bet man nuemus fiske isviso niekas nepasikeicia,tai persasi mintis gal veleno davikliui amen atejo? kalba eina apie mano clk 230k,daviklis randasi tiesiai ant paskirstymo veleno galo is variklio pradzios-kapoto poses,toks apvalus su trim varztais prisuktas-rasau cia apie ta davikli tam kad kartais pats kazko nesumaisyciau ir nesusivelciau.bandysiu dabar iki merso palekti diagnostikai,nes pakeiciau oro srauto matuokle ir niekas nepasikeite,apsukos plaukioja ir toliau ir kuro ima apie 20ltr.

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-22, 19:39   #198
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
sveiki.turiu toki klausima ar nuemus veleno daviklios fiske turetu kazkas pasikeisti variklio darbe-logiskai mastant turetu variklis uzgesti,bet man nuemus fiske isviso niekas nepasikeicia,tai persasi mintis gal veleno davikliui amen atejo? kalba eina apie mano clk 230k,daviklis randasi tiesiai ant paskirstymo veleno galo is variklio pradzios-kapoto poses,toks apvalus su trim varztais prisuktas-rasau cia apie ta davikli tam kad kartais pats kazko nesumaisyciau ir nesusivelciau.bandysiu dabar iki merso palekti diagnostikai,nes pakeiciau oro srauto matuokle ir niekas nepasikeite,apsukos plaukioja ir toliau ir kuro ima apie 20ltr.
na kas girdet ,ar susitvarkei?

__________________
LEXUS IS300h
artez neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-27, 13:12   #199
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė artez View Post
na kas girdet ,ar susitvarkei?
sveikas.biski apsitvarkiau,bet nieko gero is to nera.buvau esu isidejes kiek suprantu kitaiska oro sauto matuokle,bet is to nieko gero.kuro sanaudos biski sumazejo,bet iki normaliu ribu dar toli.teks deti originalia matuokle.kaip pats?

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-27, 16:41   #200
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
sveikas.biski apsitvarkiau,bet nieko gero is to nera.buvau esu isidejes kiek suprantu kitaiska oro sauto matuokle,bet is to nieko gero.kuro sanaudos biski sumazejo,bet iki normaliu ribu dar toli.teks deti originalia matuokle.kaip pats?
pakeiciau kaip ir gerai,sanaudos normaliai rodo,bet vat su trauka kazkas ne to,negirdziu kompresoriaus svilpimo,toks jausmas kad laidas nuo kompresorio atjungtas,varysiu vel i diagnostika..

__________________
LEXUS IS300h
artez neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.