Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-07-07, 22:29   #11
lexusas5
 
lexusas5's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-04-02
Gyvenamoji Vieta: liverpool
Pranešimai: 63

lexusas5 is on a distinguished road



Standartinis

NIEKAS CIA NETIKRINO MERSO CENTRE as buvau pas programista tai jis sake man gad pas tave 2 oro srauto matuokles neveikia tai bandziau speti kad tikrai ta 1 is ju kad juo ten dvi tera atsius man foto uzmesiu aky .o gal kas nori mersa pirkti jau parduodu

lexusas5 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-07, 22:36   #12
Jexx
 
Jexx's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-03
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 931

Jexx is on a distinguished road



Standartinis

Todel yra ir insjunges motoro avarinis arba serviso rezimas.... Aisku kaip 2x2...

Jexx neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-08, 18:21   #13
Meska500
 
Meska500's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-12-30
Gyvenamoji Vieta: lietuva
Pranešimai: 359

Meska500 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lexusas5 View Post
NIEKAS CIA NETIKRINO MERSO CENTRE as buvau pas programista tai jis sake man gad pas tave 2 oro srauto matuokles neveikia tai bandziau speti kad tikrai ta 1 is ju kad juo ten dvi tera atsius man foto uzmesiu aky .o gal kas nori mersa pirkti jau parduodu
tai ka viena tik matuokle dedasis kur dvi pas tave gal 6l

__________________
MB: S500-s320
Meska500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-08, 22:32   #14
lexusas5
 
lexusas5's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-04-02
Gyvenamoji Vieta: liverpool
Pranešimai: 63

lexusas5 is on a distinguished road



Standartinis

MESKA MANES NEKLAUSK AS ZALES DAR MERSE paklaustum apie pasata dar zinociau as jai europietis tai vairuotojo pusej prie amortiko kur sale saugikliu dezes ten pakeiciau ta dacika jis dar apacioj filtruka turejo tai sita pakeiciau o ju dar vienas toks pats yra kitoj pusej dar yra prie oro filtro vienas ir i oro filtro slanga dar vienas dacikas ir dar vienas prie kolektoreus kaskoks stovi cia ju kruva blin nejaugi cia visi man po 100svaru kainuos tai ta mano auto atsistos dar stuka svaru

lexusas5 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-09, 06:42   #15
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Dazniausiai pareina ne kur vairuotojo pusei su filtriuku o kur desineje puseje po filtru kazkur prie stoikes stovi. ar tu ji keitei? snd padarysiu foto

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-09, 11:38   #16
lexusas5
 
lexusas5's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-04-02
Gyvenamoji Vieta: liverpool
Pranešimai: 63

lexusas5 is on a distinguished road



Standartinis

zinau augi kur jis yra nereikia fotkinti as jau cia blin ant mersu greit expertas paliksiu tik va klausimas ar ji tokia pati yra seip atrodo taipat nes galiu pakeisti ta kur keiciau i nauja sena reiskes veikia jai jokiu rezultatu nera

lexusas5 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-09, 15:01   #17
lexusas5
 
lexusas5's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-04-02
Gyvenamoji Vieta: liverpool
Pranešimai: 63

lexusas5 is on a distinguished road



Standartinis

zinok nieko nepadejo pakeiciau ta prie oro filtro ku buvo tai niekas nepasikeite ligei taspats ziurek o ten prie oro filtro kur yra tau is jo iseina trys slangute dvi juodos ir viena plasmasine balta tokia pat kaip ateina i ta dacika tik 1 juoda ir ta balta ten nueina kaskur prie turbinos apacios ir ta balta atjungus ir uzglusinus pasileidzia man turbina o kai ji ikista normalei tai net turbina nepasileidzia tai as ja uzglusinau dabar as greit is to merso traktoriu padarysiu

lexusas5 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-10, 02:38   #18
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,392

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

varyk i mersu dirbtuves, tegu patikrina einlaskanalabschaltung
neiskok adatos sieno kupetoje.
p.s. ebay obd teteriukas, tau tinkantis kainuoja ca. 34€

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-10, 06:13   #19
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lexusas5 View Post
zinok nieko nepadejo pakeiciau ta prie oro filtro ku buvo tai niekas nepasikeite ligei taspats ziurek o ten prie oro filtro kur yra tau is jo iseina trys slangute dvi juodos ir viena plasmasine balta tokia pat kaip ateina i ta dacika tik 1 juoda ir ta balta ten nueina kaskur prie turbinos apacios ir ta balta atjungus ir uzglusinus pasileidzia man turbina o kai ji ikista normalei tai net turbina nepasileidzia tai as ja uzglusinau dabar as greit is to merso traktoriu padarysiu
As lygiai ta pati ir norejau kad tu pbandytum. Jei uzglusinus ta balta slangute vel turbina veikia tai ir vazinek taip. Cia problema buvo vakume, o ta balta slangute tai nueina i issipletimo inda alia jei per daug oro tai nuveda ji kazkaip man taip aiskino ir toje vietoje kazkaip nesandaru, o kad ten dasikapstyti tai patikek manim puse apcios sake reik isardyti tai tikrai nepasimoka. reikia vampyro paklausti ka jis mano apie ta uzglusinima ? ziuriu bedos panasios.

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-10, 06:35   #20
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

va tu tipo taip padarei! lauksim nuomones is vokieciu! ar blogai taip ar ne? manau jei jau ta balta slangute buvo padaryta gamykliskai tai ji kazkam reikalinga. ir kokia itaka turi jos uzglusinimas? gal seip dar kas zino
Attached Images
File Type: jpg DSC09934.jpg (176.9 KB, 17 views)

augi$ neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.