Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-10-31, 23:08   #171
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,605

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė artez View Post
pas mane plaukiojo,nesenai dariau sau diagnostika lisai,tai atsakymas buvo zvakes nuo gamyklos dar nekeistos =))) pakeiciau problemos kaip ir nebuvo ) paciam kazkaip sunku patiketi kad galejo tai buti nuo zvakiu
pas mane buvo velenelio padeties daviklis numires, bet apsukos ne tik kad plaukiodavo, bet ir varikli "permusdavo" tokis smugis pereidavo per varikli...ir buvo zvaklaidis ppramustas ir zvake keiciau... viskas kainavo gal 400Lt ar 500Lt silbery...nustatoma jungiant prie kompo ir skaitant klaidas...

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-31, 23:21   #172
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė artez View Post
pas mane plaukiojo,nesenai dariau sau diagnostika lisai,tai atsakymas buvo zvakes nuo gamyklos dar nekeistos =))) pakeiciau problemos kaip ir nebuvo ) paciam kazkaip sunku patiketi kad galejo tai buti nuo zvakiu
zvakes jau pekristos-ngk stovi,taip kad jos atkrenta

o del generatoriaus negaletu buti? visdelto pas mane stovi 1,5 Kw garso,nors kai uzsuku normaliai tai apsukos vaiksto palei suba,bet kai klausau normaliai-tyliai,tai neturetu sokineti apsukos.reikes paziureti kaip dirba be muzikos-nors esu isitikines kad apsukos plaukios


Paskutinį kartą redagavo Edgis; 2010-10-31 23:55 val.
lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-18, 07:34   #173
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

turiu vargo su posukiu lemputem veidrodeliuose.zodziu perdegusios yra kelios,tai nusprendziau pasikeisti visas.nuvariau i mersa ir paprasiau tokiu lempuciu-merse atsakyma gavau toki-lemputem tokiom neprekiaujam,jai nori pirk visa veidrodeli.pakasiau galva ir pamaniau nebeda,rasiu kitose parduotuvese arba nete.ir ka jus galvojate-niekur nera tokiu lempuciu,nei parduotuvese nei ebay,nei nete.kur buvau rades nete,parasiau jiems ir gavau atsakyma kad tokiu lempuciu neturi.lempute yra r284a. gal kas yra susidures su tokia beda,abiejuose veidrodeliuose stovi po 6 lemputes.yra tik panasios,bet 1,2w o reikia 2,3w. tu po 1,2w tai pilna,esu nusipirkes kelias tai sviecia ne taip gerai.tai uzsakiau is ebay skaidriu ir bandysiu dazyti su kokiu nagu laku.tikrai negalvojau kad gali kilti bedu su nelemtom lemputem,o gal cia tik pas mane kaime taip yra

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-18, 07:56   #174
J.Aivaras
 
J.Aivaras's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-10-24
Pranešimai: 76

J.Aivaras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
turiu vargo su posukiu lemputem veidrodeliuose.zodziu perdegusios yra kelios,tai nusprendziau pasikeisti visas.nuvariau i mersa ir paprasiau tokiu lempuciu-merse atsakyma gavau toki-lemputem tokiom neprekiaujam,jai nori pirk visa veidrodeli.pakasiau galva ir pamaniau nebeda,rasiu kitose parduotuvese arba nete.ir ka jus galvojate-niekur nera tokiu lempuciu,nei parduotuvese nei ebay,nei nete.kur buvau rades nete,parasiau jiems ir gavau atsakyma kad tokiu lempuciu neturi.lempute yra r284a. gal kas yra susidures su tokia beda,abiejuose veidrodeliuose stovi po 6 lemputes.yra tik panasios,bet 1,2w o reikia 2,3w. tu po 1,2w tai pilna,esu nusipirkes kelias tai sviecia ne taip gerai.tai uzsakiau is ebay skaidriu ir bandysiu dazyti su kokiu nagu laku.tikrai negalvojau kad gali kilti bedu su nelemtom lemputem,o gal cia tik pas mane kaime taip yra
Nuvaziuok i "Autoaibė". Pas juos manau rasi, turi ir melynu. Jei sneiki apie tokias lemputes.

J.Aivaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-18, 11:25   #175
400E
 
400E's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-06-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,777

400E is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę 400E per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
sveikas-kainu tikrai nezinau,bet turiu mb originalu magiuka-kazkur voliojasi,nezinau ar veikia,liktais cd neskaito ar kazkas panasaus-galeciau atiduoti,bet randuosi ne lt. ebay katik uzmeciau aki tai nuo 60 svaru vaiksto-brangus zaraza

Citata:
Pradžioje rašė 400E View Post
O tu gal Londone ar aplink jį kažkur? Nes nuo gruodžio 12d. būsiu ten kokią savaitę ir važinėsiu po jį ir aplink jį 200-300km spinduliu, jei papuoli į tą ratą būtų super Prie to pačio būtų labai gerai kaip tik su ten gyvenančiu automobilistu pakalbėt.

__________________
MB S500 '94 (W140)
MB E270CDI '04 (W211)
MB E320CDI '01 (S210)
ex - MB E300TD '97 (S210)
ex - MB 280E '92 (W124)
ex - MB E200 '94 (W124)
ex - MB 300CE '90 (C124)
ex - MB 400E '93 (W124)
400E neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-18, 11:39   #176
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

nelabai toli nuo londono gyvenu-crawley kaimas vadinasi.i ta rata papuolu drasiai.vadinasi magiuka paruosiu,kaip tik susipazinsime.jai vaziuosi i lietuva masina,tai gal galetum paimti akvariumo toki dangti nedideli 50x50cm ir kokiu 7cm storio,bet jai tik vaziuosi su masina,nes vienas paauglys is akvariumu forumo prase kad jai butu galimybe tai iduoti kam nors kas parveztu i lietuva.

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-18, 11:40   #177
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė J.Aivaras View Post
Nuvaziuok i "Autoaibė". Pas juos manau rasi, turi ir melynu. Jei sneiki apie tokias lemputes.
taipkalba eina butent apie tokias lemputes,bet ju buna 2,3w ir 1,2w.tu 1,2w tai pilna,o reikiamu nera,beto gyvenu ne lietuvoj taip kad pats supranti iki autoaibes toloka

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-18, 11:49   #178
s4crificed
 
s4crificed's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-26
Pranešimai: 153

s4crificed is on a distinguished road



Standartinis

http://www.ringautomotive.co.uk/prod...il.asp?prod=61
http://directshopping4u.com/R284A-12...-Flasher-Amber

__________________
s4crificed neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-18, 14:48   #179
400E
 
400E's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-06-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,777

400E is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę 400E per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
nelabai toli nuo londono gyvenu-crawley kaimas vadinasi.i ta rata papuolu drasiai.vadinasi magiuka paruosiu,kaip tik susipazinsime.jai vaziuosi i lietuva masina,tai gal galetum paimti akvariumo toki dangti nedideli 50x50cm ir kokiu 7cm storio,bet jai tik vaziuosi su masina,nes vienas paauglys is akvariumu forumo prase kad jai butu galimybe tai iduoti kam nors kas parveztu i lietuva.
Atgal, tai jo turėčiau važiuot su mašina, bent jau taip tikiuosi, kad rasim ką nupirkt, nes su tuo tikslu ir važiuojam, tai manau, kad nebus problemų parvešiu ką reikės, tai jei gali tada duok savo kontaktus UK man į PM ir kai busiu pasuksiu.

__________________
MB S500 '94 (W140)
MB E270CDI '04 (W211)
MB E320CDI '01 (S210)
ex - MB E300TD '97 (S210)
ex - MB 280E '92 (W124)
ex - MB E200 '94 (W124)
ex - MB 300CE '90 (C124)
ex - MB 400E '93 (W124)
400E neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-18, 15:32   #180
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

buvau ir tavo nurodytais adresais-a nera pas juos tokiu,tik 1,2w jai butu taip lengva-paguglini ir randi,tai neklausciau.nera tokiu lempuku greiciausiai pardavime-turbut neveltuj mersas pasake kad jai nori kad posukiai veiktu-turi pirkti visa veidrodeli.na bet niekis musu taip lengvai nepaimsi-teks dazyti

lisas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.