Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2016-08-28, 10:06   #1371
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,002

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Kodel?
Tam, kad negalėtų pasiklausyti. Pigiuosius Blackberry viena "kompanija" kas savaitę naujus užsisako naudoja tarpusavyje bendravimui tekstinėmis žinutėmis per Blackberry Messenger, kuris super apsaugotas, nes informacija užšifruota ir viskas keliauja per BB serverį. Turiu kaip antrą telefoną ir aš BB, Classic. Q10 malonus rankoje, bet be optical track ir kitų tų mygtukų labai durnas valdymas man, trūksta jų, nors dydis ir gulėjimas rankoje žymiai geresnis už Classic. Naudoju, nes antras numeris įdėtas ir kai pardavinėji naudotus pigesnius telefonus atitinkama fauna klientai, kurie rašinėti tik SMS moka, tai guodžiau save bus patogiau nei ekraną tapšnoti Tik pastebėjau, kad ne velnio su ta QWERTY greičiau nerašau nei su virtualia obuolio klaviatūra

Šiaip BB OS miręs reikalas, programų nėra, lietuviškos klaviatūros niekaip nesugeba įdėti, nors žadėjo į 10.3.2 versiją įdės, smulkaus update'o, kuriame nieko per daug naujo nebus 10.3.3 neišleidžia jau nuo Kovo mėnesio, sakė bus jau tikrai rugpjūtį, tik kad jis baigiasi jau. Androines programas įrašinėti hemarojus, net ne visos veikia sklandžiai, o kitos net nepasileidžia. Čia kalbu apie BB OS10. Kažkas sakė geriausias telefonas darbui, tai čia kuo? Kad šveplai paštą rašyti reikia? Virtuali klaviatūra patogiau ir greiciau rašosi bent jau man, tai qwerty vėl privalumas nublanksta.


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2016-08-28 11:32 val.
Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-28, 11:03   #1372
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,140

simaso will become famous soon enough



Standartinis

fizinė klaviatūra ir negali būt su lietuvių raidėm. šiaip labai gaila, kad 10 OS nebegauna naujinimų ir FB appsas web nuoroda palikęs. dabartinis passportas vis dar labai patinka. beje navigacija Navfree kolkas idealiausiai veda, kiek tik esu bandęs navigacijų, kažkaip nėra man jokio poreikio visokių šūdų siųstis į telefoną, vien dėl blackberry hub patogumo, BB yra superinis telefonas darbui

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-28, 11:06   #1373
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,002

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Kaip tai negali būti su QWERTY lietuviškų raidžių? Totaliai nusišneki Paimk bet kuri Nokia telefoną ir pamatysi kaip ten viskas puikiai veikia. Beje kaip kitos kalbos ir simboliai ant QWERTY klaviatūros pas BB yra?

Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-28, 11:26   #1374
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,087

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Perki obuoli arba kitu atveju keliauji i laikinai paklydusieji skyreli!


(Juokauju)
Kas kad samsungo edge7 kamera geresne ir talpos didesnes ir dar keleta smulkmenu tai nepadaro ji geresniu ponu. Zodziu laukiam rugsejo 7 kada pristatys nauja obuoli.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-28, 14:12   #1375
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,307

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aleximo View Post
Gal nupusite salin su tokiu klausimu, bet ka manote apie kinu telefonus Meizu, Xiaomi ir t.t., kalbu apie tuos kurie ne tas vadinamas totalus srotas. Tiesiog jie pakeite pasauline rinka manau. Liko tik Samsung ir Apple kurie veikia su gerai apciopiamu pelnu http://faceit.lt/2015/02/ismaniuju-t...pasiima-apple/
Visi kiti turi trupinius arba minusa.

Rasykit kas gali isreikst subjektyvia nuomone pagal klausima o ne tie kurie slovina Koriejecius arba Amerikiecius, man idomi zmoniu nuomone kurie turejo patirties su siais telefonais.

Pasakysiu atvirai, turejau daugumoje android telefonus (samsung didzioji dalis ir Blackberry(dabar turiu du, darbui geresnio telefono mano nuomone nera), tiesiog mano blackberry boldas jau atsibodo - Tele2 neteikia blackberry paslaugos ir aplamai planai atpigo ant tiek kad jau tarkim biteje neapsimoka imt blackberry paslaugos ir pardavinesiu kai pareis naujas uzsakytas o Q10 dar laikysiu) ir likau patenkintas tuo ka naudojau .Dabar nusprendziau praplest akirati(tiesiog bendram asmeniskam supratimui) ir uzsisakiau Meizu Pro 6. Fiziskai teko laikyt ji rankuose - dizainas 95% apple 6S, bet korpusas, na kitoks jis, kaip metalo luitas plonas, man asmeniskai patiko. Tik prasau nepradekite dabar "neuztenka pinigu obuoliui", galiu ipirkt, tiesiog nepatinka man IOS. Jei Apple isleistu toki pat 6S su androidu - imciau iskart Net blackberris isleido tevo telefonus su androidu http://www.bite.lt/privatiems/telefo...one-parameters
http://www.bite.lt/privatiems/telefo...one-parameters
As apie ka kalbu, pagal "gelezi" kinai gali pasiulyti tikrai gerus telefonus uz zymiai geresne kaina, anksciau jie tikrai buvo sudini bet per praejusius metus jie tikrai gerai padirbejo su optimizacija(aisku ne taip kaip TOPái) taip pat su dizainu bei surinkimo kokybe. Bet kaip su kokybe benrai? Gal kas turejo patirties realios ?

Dekuj, bus idomu
Gali argumentuotai paaiskinti, KUOM tau nepatiko iOS?

As dar ir dabar turiu 2 androidus, paklydau kai igryso iOS (tiesiog atsibodo), bet betkuria minute grysciau nuo sitos nesamones prie normalaus soft'o.

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-28, 15:10   #1376
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 742

aleximo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MRDetailing View Post
Gali argumentuotai paaiskinti, KUOM tau nepatiko iOS?

As dar ir dabar turiu 2 androidus, paklydau kai igryso iOS (tiesiog atsibodo), bet betkuria minute grysciau nuo sitos nesamones prie normalaus soft'o.
MRDetailing gavau darbini 5S kai jais pradejo prekiaut(iki tol uzkietejes androido useris buvau), naudojausi apie 2 menesius bet man nepatiko - pakeiciau. Darbui man geriausia BB(bent kol kas), asmeniniam nadojimui Android. Taip pat kaip tau Android nesamone, bet skirtumas tas kad tu save vargini gaunasi.
Tau taip, man anaip. Klausimas buvo manau aiskiai parasytas - ar turite patirties su kiniskais salyginai naujais brandais(isvardinti) kurie vis tvirciau isitvirtina pasaulineje rinkoje(krauna malku kitiem vis daugiau) ir galite pasidalinti ja?


Paskutinį kartą redagavo aleximo; 2016-08-28 16:36 val.
aleximo neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-28, 15:15   #1377
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,002

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Xiaomi neblogi

Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-28, 15:31   #1378
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,140

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
Kaip tai negali būti su QWERTY lietuviškų raidžių? Totaliai nusišneki Paimk bet kuri Nokia telefoną ir pamatysi kaip ten viskas puikiai veikia. Beje kaip kitos kalbos ir simboliai ant QWERTY klaviatūros pas BB yra?
As kalbu apie fizine klaviatura.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-28, 15:32   #1379
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,307

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aleximo View Post
MRDetailing gavau darbini 5S kai jais pradejo prekiaut(iki tol uzkietejes androido useris buvau), naudojausi apie 2 menesius bet man nepatiko - pakeiciau. Darbui man geriausia BB(bent kol kas), asmeniniam nadojimui Android. Taip pat kaip tau Android nesamone, bet skirtumas tas kad tu save vargini gaunasi.
Tu taip, man anaip. Klausimas buvo manau aiskiai parasytas - ar turite patirties su kiniskais salyginai naujais brandais(isvardinti) kurie vis tvirciau isitvirtina pasaulineje rinkoje(krauna malku kitiem vis daugiau) ir galite pasidalinti ja?
Turejau BB apie pusantru metu, patiko, poto perejau ant iOS patiko dar labiau.
BB patiko tuom, kad labai ilgai laiko batarke, bet realiai tai toli grazu iki to ka gali pasiulyti betkuris smartfonas

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-08-28, 15:42   #1380
justinasm
 
justinasm's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-06-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,124

justinasm is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MRDetailing View Post
Turejau BB apie pusantru metu, patiko, poto perejau ant iOS patiko dar labiau.
BB patiko tuom, kad labai ilgai laiko batarke, bet realiai tai toli grazu iki to ka gali pasiulyti betkuris smartfonas
Kam ko reikia. Pagal mano poreikius, passportas turi pranasumu pries kitus telefonus.

Beje, note 7 geras, uzpraeita savaite teko paciupinet, tikriausiai reikes nusipirkt, kai atsiras prekyboj. Nebent iphone 7 kazka idomiau pasiulys.
Attached Images
File Type: jpg IMG_20160816_132640.jpg (159.3 KB, 24 views)

__________________
MB W211 E500 4Matic 225kw
justinasm neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.