Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-09-13, 12:34   #11531
Krizoks
 
Krizoks's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-09-28
Pranešimai: 997

Krizoks is on a distinguished road



Standartinis

Idomu ar bandys konkuruot su vokeičiais ?

Krizoks neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-09-14, 23:21   #11532
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,562

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Kas susidures su audio namu sistema? kiek omu ? watu? stiprintuva,koloneles?

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-09-15, 13:02   #11533
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,623

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

sveiki seniai matytieji ir girdėtieji ))

išsikrausčiau gyventi į butą ir dabar kaip ir visi turiu įdomią kaimynę

gyvename nuo balandžio, beveik visą vasarą grįždavom tik pernakvoti, daug laiko net nebuvom grįžę, žodžiu vasara buvo rami bute, bet nerami gamtoj

klausimas būtų toks:

kaip elgtis, jei ji yra seniausia visame name, pati įkyriausia, kuriai visuomet televizorius per garsiai, kuriai visada siurblys mūsų garsus, kuriai visada šuo (JORKŠYRAS 2KG) per garsiai vaikšto? aš jau pavargau, liepiau kviest policiją ir netrukdyt ramiai gyvent

dabar mačiau į mano pašto dėžutę įmetus kažkokius straipsnius ir paryškinus viską, kas susiję su triukšmu nuo 18 ir nuo 22val

yra kokie nors vaistai nuo tokių prietrankų? ką jai padaryt? jau senokai noriu jai spyną suklijuoti kokiais nors super klijais

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-09-15, 13:05   #11534
brasil181
 
brasil181's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-19
Gyvenamoji Vieta: Naujoji Akmene
Pranešimai: 990

brasil181 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
sveiki seniai matytieji ir girdėtieji ))

išsikrausčiau gyventi į butą ir dabar kaip ir visi turiu įdomią kaimynę

gyvename nuo balandžio, beveik visą vasarą grįždavom tik pernakvoti, daug laiko net nebuvom grįžę, žodžiu vasara buvo rami bute, bet nerami gamtoj

klausimas būtų toks:

kaip elgtis, jei ji yra seniausia visame name, pati įkyriausia, kuriai visuomet televizorius per garsiai, kuriai visada siurblys mūsų garsus, kuriai visada šuo (JORKŠYRAS 2KG) per garsiai vaikšto? aš jau pavargau, liepiau kviest policiją ir netrukdyt ramiai gyvent

dabar mačiau į mano pašto dėžutę įmetus kažkokius straipsnius ir paryškinus viską, kas susiję su triukšmu nuo 18 ir nuo 22val

yra kokie nors vaistai nuo tokių prietrankų? ką jai padaryt? jau senokai noriu jai spyną suklijuoti kokiais nors super klijais
Belieka tik uzjaust

brasil181 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-09-15, 13:05   #11535
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6,968

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

oi turejau tokiu kaimynu studentu laikais, kai nuomodavau buta. tai vasaros laiku nuo 00 - 6 val. ziemos nuo 22-8val turi butui ramu, o visu kitu laiku, tegu nors ir sienos griuna, as kai uzleizdavau muzika 2 aukste tai 4 auskte sake sekcijoi puodeliai drebedavo karevau judoai, bet vaiztu nuo tokiu prietranku nera

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-09-15, 13:06   #11536
erikasaves
 
erikasaves's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-05-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 242

erikasaves is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
sveiki seniai matytieji ir girdėtieji ))

išsikrausčiau gyventi į butą ir dabar kaip ir visi turiu įdomią kaimynę

gyvename nuo balandžio, beveik visą vasarą grįždavom tik pernakvoti, daug laiko net nebuvom grįžę, žodžiu vasara buvo rami bute, bet nerami gamtoj

klausimas būtų toks:

kaip elgtis, jei ji yra seniausia visame name, pati įkyriausia, kuriai visuomet televizorius per garsiai, kuriai visada siurblys mūsų garsus, kuriai visada šuo (JORKŠYRAS 2KG) per garsiai vaikšto? aš jau pavargau, liepiau kviest policiją ir netrukdyt ramiai gyvent

dabar mačiau į mano pašto dėžutę įmetus kažkokius straipsnius ir paryškinus viską, kas susiję su triukšmu nuo 18 ir nuo 22val

yra kokie nors vaistai nuo tokių prietrankų? ką jai padaryt? jau senokai noriu jai spyną suklijuoti kokiais nors super klijais
yra vienas būdas tegu kviečia ji tuos mentus ir nekvaršink sau galvos. turiu ir aš tokią kaimynę. pas mane beveik kiekvieną savaitgalį policija atvažiuoja, jau turbūt pažįsta net mane vienas dalykas - ji nerašo pareiškimų, tai tiesiog atvažiuoja policija, pasako patildyt muziką or smth ir tiek. jeigu ji rašytų pareiškimą, yra kitas būdas, apskundi jos pareiškimą, tvirtindamas, kad triukšmo nekėlei. tada jai lieka tik vienas būdas tave teisti - nusipirkti gana tikslų decibelų matuoklį (kadangi policija tokių neturi). kitaip įrodyt, kad tu kaltas neįmanoma

__________________
1999 Mercedes Benz S500 (W220)

Ex:
1994 BMW E36 325tds
1999 BMW E46 330d

Now:
1999 MB W220 S500
1992 BMW E36 325i

http://www.malisauskas.lt
erikasaves neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-09-15, 13:09   #11537
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,562

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Gal jinai tratintis nori ?

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-09-15, 13:15   #11538
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,623

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

jau čia net nesikeikiant

stengiamės kuo tyliau, tų svečių ateina, nu bet ir būnam proto ribose, aparatūrą turiu susipirkęs gerą ir kokybišką, bet jos nesu net išbandęs

pirmininkė jau man net neskambina, aš aplink visus kaimynus apėjau, nei vienas nusiskundimo dėl triukšmo neturi, jau tikrai nuoširdžiai liepiau pasakyti, kad jeigu kas negerai, tai tildysim, tvarkysim


o čia.... vienintelė sena tarka name kuriai neina įtikt...

ji man žinot ką pasakė? ji televizorių žiūri tokiu garsu, kad kaimynam netrukdytų, tipo taip tyliai, kad ji turi pasilenkt link jo, jeigu nori gerai girdėti

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-09-15, 13:18   #11539
justinasm
 
justinasm's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-06-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,124

justinasm is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
stengiamės kuo tyliau, tų svečių ateina, nu bet ir būnam proto ribose, aparatūrą turiu susipirkęs gerą ir kokybišką, bet jos nesu net išbandęs
tai siulyciau isbandyt kasdien nuo 6h ryto Ilgainiui gal pasikeis poziuris. Su tokiom stervom graziai nesigauna, reikia blogi gesinti dar didesniu blogiu

__________________
MB W211 E500 4Matic 225kw
justinasm neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-09-15, 13:21   #11540
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,623

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė justinasm View Post
tai siulyciau isbandyt kasdien nuo 6h ryto Ilgainiui gal pasikeis poziuris. Su tokiom stervom graziai nesigauna, reikia blogi gesinti dar didesniu blogiu
pas mane bendras aparatūros galingumas netoli 3kW, du stiprintuvai, vienas iš jų lempinis, o šiaip beveik 10.2 sistema gaunasi
nebūtų gaila kitų kaimynų, tai taip ir daryčiau, bet dabar su kitais netgi sutariam, tik ta sterva niekieno nemėgiama

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.