Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-11-20, 00:27   #91
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

As ne priesiskai nusiteikes, bet numeriai man nesuteikia jokio grozio. Butu nemokamai, imciau, bet man net 50lt gaila butu uz kazkokius skaiciukus. Man senas auto jau yra mano, butu w216, gal ir ok tie numeriai, bet ant tokiu masinu, tie numeriai vaizdo nepuosia. Juokinga, kai ant apynaujes c ar 3er klases auto ikala vardini numeri, kai ta auto po 5 metu kainuos vos ne kaip visas numeris Ant w140 tikrai nedeciau jokiu numeriu, geriau i palanga savaitgaliui nulekt vis prasmingiau nei turet kazkokia skaiciu kombinacija o gei numerio tai tikrai nenoreciau

  Cituoti
Old 2012-11-20, 00:55   #92
mukaz
 
mukaz's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-14
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 67

mukaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FFeibis View Post
As ne priesiskai nusiteikes, bet numeriai man nesuteikia jokio grozio. Butu nemokamai, imciau, bet man net 50lt gaila butu uz kazkokius skaiciukus. Man senas auto jau yra mano, butu w216, gal ir ok tie numeriai, bet ant tokiu masinu, tie numeriai vaizdo nepuosia. Juokinga, kai ant apynaujes c ar 3er klases auto ikala vardini numeri, kai ta auto po 5 metu kainuos vos ne kaip visas numeris Ant w140 tikrai nedeciau jokiu numeriu, geriau i palanga savaitgaliui nulekt vis prasmingiau nei turet kazkokia skaiciu kombinacija o gei numerio tai tikrai nenoreciau
100%

mukaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-20, 09:19   #93
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė jonny View Post
Esu matęs automobilių kurių dar gamyboj nebuvo kai buvo išleisti numeriai kurie ant jų uždėti. Tas sąlyginai pasenęs gali būt brangesnis už naujesnės laidos. Mano nuomone tai iš vis pinigus leist numeriam kurie kažkuo tipo išskirtini yra pinigų mėtymas arba noras kažką parodyt, gal tai dėmesio trūkumo atmaina.
O dėl tų išskirtinių serijų kaip GEY ar panašiai tai aš ir nenorėčiau
As bent kelis zmones zinau, kurie tuos pacius numerius sugebejo issaugoti ir vazineja su trecia ar ketvirta transporto priemone ant kurios tie patys numeriai. Ir tame nieko blogo nematau. Jei butu galimybe parduodant savo auto pasilikti numerius ir juos atiduoti saugoti iki to laiko kol kita transporto priemone nusipirksi as irgi taip daryciau. O del pinigu metymo ant bereikalingu dalyku tokiu kaip numeris tai cia salygini dalykas. As nematau reikalo metyti pinigu ant didesniu ratu, nesakau kad man didesni ratai negrazu, bet nematau tam tikslo. Tu tada tampi masinos vergu, turi tuos ratus saugoti, vaziavimas tampa darbu, ne malonumu, nes kiekviena karta turi stebeti kelia, kad i kokia duobe neilektum nesulankstytum rato ir paskui is to atsiranda daug reikalu. Zodziu kiek zmoniu tiek nuomoniu. Manau reiktu atskirti sita diskusija, nes Muko tema tampa debatais apie valstybinius numerius

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI

Paskutinį kartą redagavo pauliukas; 2012-11-20 09:32 val.
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-20, 09:30   #94
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FFeibis View Post
As ne priesiskai nusiteikes, bet numeriai man nesuteikia jokio grozio. Butu nemokamai, imciau, bet man net 50lt gaila butu uz kazkokius skaiciukus. Man senas auto jau yra mano, butu w216, gal ir ok tie numeriai, bet ant tokiu masinu, tie numeriai vaizdo nepuosia. Juokinga, kai ant apynaujes c ar 3er klases auto ikala vardini numeri, kai ta auto po 5 metu kainuos vos ne kaip visas numeris Ant w140 tikrai nedeciau jokiu numeriu, geriau i palanga savaitgaliui nulekt vis prasmingiau nei turet kazkokia skaiciu kombinacija o gei numerio tai tikrai nenoreciau
Tai cia skirtingi dalykai vardinis numeris ir triju vienodu skaiciu kombinacija. As kai pirkai triju skaiciu kombinacija berods 300lt kainavo, vardinis numeris 5000 ar 10000lt, o tai yra didziulis skirtumas. Sutinku, kad ant seno auto, tiksliau eilinio auto Lietuvos keliuose, vardinis numeris yra juokinga, kaip pvz Kaune yra Audi TT su 1 numeriu arba w211 su 6 numeriu, tada taip. Bet kazkoks BBZ555 tai cia galima sakyti paprastas elinis numeris.

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-20, 10:55   #95
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,605

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pauliukas View Post
As bent kelis zmones zinau, kurie tuos pacius numerius sugebejo issaugoti ir vazineja su trecia ar ketvirta transporto priemone ant kurios tie patys numeriai. Ir tame nieko blogo nematau. Jei butu galimybe parduodant savo auto pasilikti numerius ir juos atiduoti saugoti iki to laiko kol kita transporto priemone nusipirksi as irgi taip daryciau. O del pinigu metymo ant bereikalingu dalyku tokiu kaip numeris tai cia salygini dalykas. As nematau reikalo metyti pinigu ant didesniu ratu, nesakau kad man didesni ratai negrazu, bet nematau tam tikslo. Tu tada tampi masinos vergu, turi tuos ratus saugoti, vaziavimas tampa darbu, ne malonumu, nes kiekviena karta turi stebeti kelia, kad i kokia duobe neilektum nesulankstytum rato ir paskui is to atsiranda daug reikalu. Zodziu kiek zmoniu tiek nuomoniu. Manau reiktu atskirti sita diskusija, nes Muko tema tampa debatais apie valstybinius numerius
nu as taip darau, gal net brangiau gaunasi, nei siaip registruoti, ir popierizmo daugiau, bet kai atkali ranka tai greitai sekasi...regitra "saugo" diena tavo numeri "ant palanges"..

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-20, 11:16   #96
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pauliukas View Post
Tai cia skirtingi dalykai vardinis numeris ir triju vienodu skaiciu kombinacija. As kai pirkai triju skaiciu kombinacija berods 300lt kainavo, vardinis numeris 5000 ar 10000lt, o tai yra didziulis skirtumas. Sutinku, kad ant seno auto, tiksliau eilinio auto Lietuvos keliuose, vardinis numeris yra juokinga, kaip pvz Kaune yra Audi TT su 1 numeriu arba w211 su 6 numeriu, tada taip. Bet kazkoks BBZ555 tai cia galima sakyti paprastas elinis numeris.
Regitra saugo numerius iki 6 mėn. jei neklysto, o po to sunaikina, jei nenuperki kitos transporto priemonės ant kurios galėtum uždėti numerius mano klasiokas turi numerius tuos pačius jau +- 15 metų.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-20, 11:32   #97
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Regitra saugo numerius iki 6 mėn. jei neklysto, o po to sunaikina, jei nenuperki kitos transporto priemonės ant kurios galėtum uždėti numerius mano klasiokas turi numerius tuos pačius jau +- 15 metų.
Nu, kad vardinius numerius saugo as tai tikrai zinau, bet kad paprastus numerius regitra saugotu neesu dar girdejes as to. Juos gali issaugoti tik ta pacia dienai kai isregistruoji auto ir nauja iskart registruoji. Nebent dabar kazkas pasikeite.

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-20, 16:51   #98
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

vardinius saugo 6men, paprastus 1diena.
Na va, kiek zmoniu tiek nuomoniu, vienam ratai yra nesamne, kitam numeris uz ratu kaina i palanga tikrai duagiau kartu nuleksi ir kiek sutaupysi padangom
lupenai grazus numeris grozio neprideda, bet graziai masinai reikalingas grazus numeris.

  Cituoti
Old 2012-11-20, 17:06   #99
ShotGun
 
ShotGun's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-03-07
Pranešimai: 3,143

ShotGun will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
vardinius saugo 6men, paprastus 1diena.
Na va, kiek zmoniu tiek nuomoniu, vienam ratai yra nesamne, kitam numeris uz ratu kaina i palanga tikrai duagiau kartu nuleksi ir kiek sutaupysi padangom
lupenai grazus numeris grozio neprideda, bet graziai masinai reikalingas grazus numeris.
O gražiai mašinai su gražiu numeriu reikalingas ir gražus vairuotojas. Kiek žinau, Vitkaus klinikoj turėtų ištaisyt tai, ką gamta ne taip padarė už kelis/keliolika/keliasdešimt tūkstantėlių

ShotGun neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-14, 18:17   #100
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,954

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Galetum tema atnaujinti

Melionas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.