Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2024-07-18, 15:09   #30861
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,145

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Ačiū už išsamų atsakymą ))

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2024-07-18, 15:32   #30862
X3M
 
X3M's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-04-04
Gyvenamoji Vieta: Vilnus
Pranešimai: 149

X3M is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
Ačiū už išsamų atsakymą ))
galesiu imest paskui koks drakonas gausis ) instoje yra loud_slow_yellow sitas projektelis mano ,bet lb jau ten uzleidau.. video kokybe tragiska,nes meistrelis pats tragiskas,telefonas pas ji tragiskas ir uztai kokybe tragiska.. https://www.youtube.com/watch?v=OH2cSa9O2ds

__________________

Paskutinį kartą redagavo X3M; 2024-08-01 21:14 val.
X3M neprisijungęs   Cituoti
Old 2024-07-19, 06:07   #30863
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,148

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė X3M View Post
1975,nebus ji klasikine,nes negrazios klasikines,grazios tik buo 1968 iki 72. Sita bus tokia,del dusios, paburta ,leta ir kriokianti
Sita grazi, siaip nedaug tu corvettu ju yra

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2024-07-19, 08:53   #30864
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,145

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė X3M View Post
galesiu imest paskui koks drakonas gausis ) instoje yra x3mgarage sitas projektelis mano ,bet lb jau ten uzleidau.. video kokybe tragiska,nes meistrelis pats tragiskas,telefonas pas ji tragiskas ir uztai kokybe tragiska.. https://www.youtube.com/watch?v=OH2cSa9O2ds
jei jau burtais užsiiminėji, negalvojei pakeist jai šikną į gražią?

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2024-07-19, 12:07   #30865
X3M
 
X3M's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-04-04
Gyvenamoji Vieta: Vilnus
Pranešimai: 149

X3M is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robertas1993 View Post
Sita grazi, siaip nedaug tu corvettu ju yra
Kad butent siu,nuo 1974 tai gyvas velnias prigaminta..uztai kaina jos niekada nebus didele,todel galima burti O del galo,tai ten baisiai man atrodo ,kai prilipdo ta senesnes..nes tos senos placios,trumpos.. o cia gaunasi ilga ir su senu galu ,paprasciau senesnes visa kebula uzmest ant sio remo bus tas org spoileris gale,toks sparnas kampu,priekyje lipas... truputis lipduku,kai ka pajjuodint dar..turetu sueit tik speju,kol ja padarys,jau 5m praeis ir vel reiks viska nulupt ,kad numeriu neatimtu aisku jeigu per restauratoriu baudziako negausiu ir nepasodins manes uz smurtinius veiksmus D ... dabar meginu kitam zmogui duoti uzbaigti,jau 3.. kuris daro ta vette DD nors jau kiek sukisau.. tai but man camaro 69 laidos isejus... ai ,skaudi tema

__________________
X3M neprisijungęs   Cituoti
Old 2024-07-19, 14:49   #30866
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,249

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Sakyčiau jau bent 5 metai vyksta tavo restauravimo procedūra.... Tiems didmeistriams čia kaip hobis ar kaip vyksta tokių darbų apmokėjimas? Tokiais atvejais ir meilė,ir noras turėti būti išsekęs.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2024-07-20, 09:59   #30867
X3M
 
X3M's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-04-04
Gyvenamoji Vieta: Vilnus
Pranešimai: 149

X3M is on a distinguished road



Standartinis

As tai sakau,kad jie restauruoja pagal menulio fazes aisku yra kur daro tikrai gerai,ganetinai greitai ir ne lt rinkai. Bet.. ten sumos tokios,kad toki modeli daryti tiesiog nebutu jokios logikos. O su tie su kuriais as susiduriau.. tai kosmosas vienas pralaike puse metu kieme,kai veziau pas ji rode kitos vettes kapota kaip sveicia.. po puses metu uzsimirses gal,vel parode ,kaip ta kapota sveicia.. supratau,kad nesulauksiu) atsiemiau. Plius kaina pas ji ir nevaikiska buvo ,priekio klijavimas 2k ki realiai man uzdejo uz 350€ ,klp ten girdejau ir tokios kainos priekio uzmetimas 350€ grubiai. Vln vienas servisas uz prieki 35€ valandinis ir neaisku kiek darysis supratau,kad gali but dar virs 2k Veziau i Kns kur classic rustic ar kaip ten vadinasi pas Roka o va ten reikalu.. veziau nes visa rema pilnai restauruota is to zmogaus pirkausi,tikrai gerai padaryta.. bet ,tuom visi geri reikalai ir baigesi ) kad nekelia ragelio tai ten viskas ok,bet kai pamaciau kaip mano vettes dalys eina i kita vette supratau,kad reikia begt is ten ) tada susirasiau su tos kitos vettes savininku ir ten tokie galai islindo,zmogeli i minusa virs 20k jau ikale siusdavo kitu auto ispuvusias vietas,kad is jo pinigu islupti,sakydavo,kad cia jo auto ) mano kuro siurbli pardave jam net su cekiu nors ten toks tiuninginis kuro siurblys ir as ji uk dovanu gavau.. o cia net cekis atsirado,mano puse daliu sukrove i kita auto.. bet jau visk beveik atsiemiu,ka pinigais,ka dalim.. dar vienas zmogus sake ,kad uzmate skelbimuose savo auto dalis.. cia daug rasyt reiktu,tai lb supaprastinta versija) tai dabar darosi pas zmogeli kuris dirbo pas ji,algu negavo ir pabego su puse klientu,tikiuosi uzbaigs jau jis mano vette )

__________________
X3M neprisijungęs   Cituoti
Old 2024-08-27, 23:49   #30868
LS
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2022-04-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 72

LS is on a distinguished road



Standartinis

Reiktų patarimo kaip jūs elgtumėtės :-) įvažiavo moterytė, mano stovinčiam prie šviesoforo automobiliui į galą. Matyt spėju telefone sedėjo :-) smūgis buvo gana nemažas, nes net pašokau (toks jausmas, kad automobilis kaip būna su mechanine dėže, sutrūkčiojo ir užgeso). Nors tuo metu stovėjau paspaudęs stabdžius ant "Drive" pavaros. Automobilis dalinai dengtas apsaugine plėvele (galinis buferis ir kt. probleminės dalys), be to dar nano danga "Autolab" Vilniuje. Galiniame buferyje liko nežymūs defektai ( nors kaip minėjau, smūgis buvo nemažas). Vienoje vietoje šiek tiek nežymiai nubrozdintas ir pažeistas lakas (įsižiūrėjus tik matosi) ir nežymi įspauda/įdauža, kuri matoma taip pat tik įsižiūrėjus. Automobilis draustas ir Kasko draudimu (nors vistiek kaltininko draudimas manau geriau, kad tvarkytų). Kaip elgtis šioje situacijoje? Matyt draudimas kompensuotų tik buferio dažymą ar keitimą (jei įdauža pasiteisins, nes tikrai labai nedidelė atrodo)? Pakartotinas apsauginės plėvelės klijavimas ir nano dangos dengimas, jau būtų mano problema (nors visas sąskaitas turiu)? Ir aplamai ar verta kažką daryti? p.s. negerai, kad Carvertical istoriją jau sugadino :-) kaip Jūs elgtumėtes?


Paskutinį kartą redagavo LS; 2024-08-27 23:58 val.
LS neprisijungęs   Cituoti
Old 2024-08-28, 09:36   #30869
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,238

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Jei smūgis buvo stiprus - gali būt sulinkę viskas po apačia. Vežk servisui ir tegu ardo.
Draudimas kompensuos viską išskyrus plėvelę ir NANO.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2024-08-28, 11:00   #30870
LS
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2022-04-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 72

LS is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Jei smūgis buvo stiprus - gali būt sulinkę viskas po apačia. Vežk servisui ir tegu ardo.
Draudimas kompensuos viską išskyrus plėvelę ir NANO.
Dėkui, taip ir padarysiu. O kaip manote greičių dėžė negalėjo nukentėti ir stabdžiai? Nes mašina, net pašoko į priekį.

LS neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.