Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2021-11-17, 22:05   #11
laisve
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2021-06-26
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 28

laisve is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Tas ūūūū ūūūū ūūūū nebūna kartais važiuojant autostrada? Dar su įjungtais valituvais būna 5 kartus ūūūū?
90-100 greitį pastebejau ir dingsta bet tas brr būna iki 55-60 greiti, bet aš galvoju kad puslej ateina paskutinės dienos

Išsiųsta naudojantis JNY-LX1 Tapatalk 4 Lt

laisve neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-11-18, 19:27   #12
Aludė
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-08-25
Pranešimai: 75

Aludė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė laisve View Post
90-100 greitį pastebejau ir dingsta bet tas brr būna iki 55-60 greiti, bet aš galvoju kad puslej ateina paskutinės dienos

Išsiųsta naudojantis JNY-LX1 Tapatalk 4 Lt
Pas mane tas pats. Tik ūūūūūū lieka. O brrr ypač prie žemų sūkių, kaip 1,4 -1,5 Bet situacija blogėja. Greitu metu bus aišku bėdos šaltinis.

Aludė neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-11-18, 19:33   #13
laisve
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2021-06-26
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 28

laisve is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aludė View Post
Pas mane tas pats. Tik ūūūūūū lieka. O brrr ypač prie žemų sūkių, kaip 1,4 -1,5 Bet situacija blogėja. Greitu metu bus aišku bėdos šaltinis.
Nu aš galvoju, kad pūslė bus, nes pas mane kaip subege į dėžę antifryzas buvo pakeičiau dėžė ir kelias dienas dar važinėjau kol papulsiu pas meistra, kad įdėtu atskira aušintuvą dėžės galvoju kažkiek pakenkė irgi su laiku bus kažkas galvoju. Jeigu jau sustosi duok žinot kas buvo

Išsiųsta naudojantis JNY-LX1 Tapatalk 4 Lt

laisve neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-11-20, 20:47   #14
Aludė
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-08-25
Pranešimai: 75

Aludė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė laisve View Post
Nu aš galvoju, kad pūslė bus, nes pas mane kaip subege į dėžę antifryzas buvo pakeičiau dėžė ir kelias dienas dar važinėjau kol papulsiu pas meistra, kad įdėtu atskira aušintuvą dėžės galvoju kažkiek pakenkė irgi su laiku bus kažkas galvoju. Jeigu jau sustosi duok žinot kas buvo

Išsiųsta naudojantis JNY-LX1 Tapatalk 4 Lt
Tai ir aš manau, kad pas mane tas pats bus, nes kai pirkau, buvo naujas aušintuvas įdėtas, bet paminėjus, jog naujas įdėtas - nekomentavo. o po pirkimo, praėjus geram mėnesiui, prasidėjo visa šita kuinia

Aludė neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-11-21, 11:45   #15
laisve
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2021-06-26
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 28

laisve is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aludė View Post
Tai ir aš manau, kad pas mane tas pats bus, nes kai pirkau, buvo naujas aušintuvas įdėtas, bet paminėjus, jog naujas įdėtas - nekomentavo. o po pirkimo, praėjus geram mėnesiui, prasidėjo visa šita kuinia
Panaši situacija pas mane irgi, po poros mėnesių po pirkimo pradėjo lyst brr garsas tai viską pakeitęs kas buvo imanoma bet su laiku vis stiprėjo, ir ant galo dėžė uzlinko išėmus dėžė buvo negražus vaizdas pasirodo subėgo antifryzas i dėžė ir viskas, tai idejo papildoma aušintuvą, bet galvoju kad cia bus dėžė galvoju reik važiuot i kauna radus normalu meistrą pasakys geriau gal nei čia pas mane mieste tik paspėliot gali kas gali but nėra susidure su tokiais reikalais

Išsiųsta naudojantis JNY-LX1 Tapatalk 4 Lt

laisve neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-11-26, 20:32   #16
Aludė
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-08-25
Pranešimai: 75

Aludė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė laisve View Post
Panaši situacija pas mane irgi, po poros mėnesių po pirkimo pradėjo lyst brr garsas tai viską pakeitęs kas buvo imanoma bet su laiku vis stiprėjo, ir ant galo dėžė uzlinko išėmus dėžė buvo negražus vaizdas pasirodo subėgo antifryzas i dėžė ir viskas, tai idejo papildoma aušintuvą, bet galvoju kad cia bus dėžė galvoju reik važiuot i kauna radus normalu meistrą pasakys geriau gal nei čia pas mane mieste tik paspėliot gali kas gali but nėra susidure su tokiais reikalais

Išsiųsta naudojantis JNY-LX1 Tapatalk 4 Lt
Turiu matuoklė, tai tepale nėra aušinimo skysčio, bet aušintuvas bus keistas, nes naujas įdėtas. :/

Aludė neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-11-27, 19:35   #17
laisve
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2021-06-26
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 28

laisve is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aludė View Post
Turiu matuoklė, tai tepale nėra aušinimo skysčio, bet aušintuvas bus keistas, nes naujas įdėtas. :/
O spalva kaip tepalo?

Išsiųsta naudojantis JNY-LX1 Tapatalk 4 Lt

laisve neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-11-29, 10:48   #18
Aludė
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-08-25
Pranešimai: 75

Aludė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė laisve View Post
O spalva kaip tepalo?

Išsiųsta naudojantis JNY-LX1 Tapatalk 4 Lt
Šviesi spalva. Aš manau, kad gal kas daryta jau buvo, nebaigta ir parduota. Nes deklaruoja ridą 270k. Bet perėjęs per blokus radau 90k+ suktą. Nu žodžių, kol šalta, tarkim važiuoji ir lyg kartais pristabdytų mašiną, kai kokį rankinį traukytų. Bet čia bus dėžės bėda. Neapsisprendžiu: restauruot ar det kitą iš kokio anglo. :/

Aludė neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-11-29, 13:25   #19
laisve
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2021-06-26
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 28

laisve is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aludė View Post
Šviesi spalva. Aš manau, kad gal kas daryta jau buvo, nebaigta ir parduota. Nes deklaruoja ridą 270k. Bet perėjęs per blokus radau 90k+ suktą. Nu žodžių, kol šalta, tarkim važiuoji ir lyg kartais pristabdytų mašiną, kai kokį rankinį traukytų. Bet čia bus dėžės bėda. Neapsisprendžiu: restauruot ar det kitą iš kokio anglo. :/
Aš dėjau irgi kaip sakė iš anglo, bet kitu kartu restauruosiu man atrodo nes kiek domėjausi +-500 pūslės remontas, bet nežine kaip dabar bus po ratu suvedimo kreivas kėbulas arba važiuoklėj kažkas yra tai nežinau kaip baigsis dabar

Išsiųsta naudojantis JNY-LX1 Tapatalk 4 Lt

laisve neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-11-29, 18:36   #20
Aludė
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-08-25
Pranešimai: 75

Aludė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė laisve View Post
Aš dėjau irgi kaip sakė iš anglo, bet kitu kartu restauruosiu man atrodo nes kiek domėjausi +-500 pūslės remontas, bet nežine kaip dabar bus po ratu suvedimo kreivas kėbulas arba važiuoklėj kažkas yra tai nežinau kaip baigsis dabar

Išsiųsta naudojantis JNY-LX1 Tapatalk 4 Lt
Nes norint keist tepalą, reik plaut dėžę. Norint ją išplaut, tuomet išimt reikia. Nežinau, važiuosiu, kol važiuoja ir keisiu į kitą dėžę. Nes abejoju, kad man pakaks tik pūslę tvarkyt, kai tas brr brr garsas yra prie žemų sūkių.

Aludė neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.