Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2020-09-12, 14:43   #1
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

sveikinu su pirkiniu
darbu nemazai nusimato ir pinigu merkimo.. O tai kodel nepirkai iskart sveika? Yra gi variantu, pvz:
https://rus.auto24.ee/used/3140457
https://rus.auto24.ee/used/3395587
abu idealus, salonai kaip nauji, nei tau poliruot kazka, nei detaliu ieskot tik iki Estijos nuvaziuot tereikia.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-09-12, 14:56   #2
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,160

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
sveikinu su pirkiniu
darbu nemazai nusimato ir pinigu merkimo.. O tai kodel nepirkai iskart sveika? Yra gi variantu, pvz:
https://rus.auto24.ee/used/3140457
https://rus.auto24.ee/used/3395587
abu idealus, salonai kaip nauji, nei tau poliruot kazka, nei detaliu ieskot tik iki Estijos nuvaziuot tereikia.
jei atvirai spalva man nei balta nei sidabrine šiam kėbului netinka čia vėlgi asmeninė nuomonė. O kas liečia pinigu merkimą aš bent 100% žinosiu ką kada keičiau orginaliom MB dalimis. Iš fotkiu as neatspėčiau ABC važiuoklės būklės. O dabar bus viskas nauja apart amortizatorius. Somesword perrinks vožtuvų blokus, o visa kita naujom detalėm. Ir vistiek turėčiau palysti po 17~ na su modais 20-22~k e.
ps. o jei kazko nerasiu iš kart nesuku taip galvos, ši mašina važiuos tik vasara/pavasari ir nedaugiau 2-3k km metuose.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-09-12, 15:46   #3
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,641

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

sveikinu. jeigu svajotas tiek ir lauktas, tada turetum sukti daugiau tukstanciu per metus! )))
man aisku is AMG patinka kompakteskesni automobiliai, bet cia kiekvienam savo. sitas turbinasi gerai motoras ir garsa nerealu isgauti galima! zodziu geras geras!!

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-09-12, 15:51   #4
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,160

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
sveikinu. jeigu svajotas tiek ir lauktas, tada turetum sukti daugiau tukstanciu per metus! )))
man aisku is AMG patinka kompakteskesni automobiliai, bet cia kiekvienam savo. sitas turbinasi gerai motoras ir garsa nerealu isgauti galima! zodziu geras geras!!
matai as pats gyvenu No ir į Lietuvą grįžtu kol kas tik tėvų aplankyti ir anūkę parodyti. Tai per 3 savaites atostogų šiltuoju metų laiku nelabai daugiau ir pavyks nuvažiuoti. Na man visad patiko dideli automobiliai, o dar kupe.... Ir isofix'as yra kėdutei, idealus automobilis vasarai ir ilgesnėms kelionėms. Svarbiausia žmonai patiko čia jau bonusas konkretus.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-09-12, 16:55   #5
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,514

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Du metus Robiui knisai protą?

Mersas super, kiek suprantu laukia jo dar nemažai reikalų. Sveikinu !!!

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-09-12, 17:33   #6
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,002

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Du metus Robiui knisai protą?

Mersas super, kiek suprantu laukia jo dar nemažai reikalų. Sveikinu !!!
Ne, susisukom labai greitai pirmas nužiūrėtas ir pavyko iš karto nupirkti, kas retokai būna

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-09-12, 18:55   #7
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
matai as pats gyvenu No ir į Lietuvą grįžtu kol kas tik tėvų aplankyti ir anūkę parodyti. Tai per 3 savaites atostogų šiltuoju metų laiku nelabai daugiau ir pavyks nuvažiuoti. Na man visad patiko dideli automobiliai, o dar kupe.... Ir isofix'as yra kėdutei, idealus automobilis vasarai ir ilgesnėms kelionėms. Svarbiausia žmonai patiko čia jau bonusas konkretus.
tai visa tai tik del 3 savaiciu metuose? Gal paprasciau butu issinuomot kazka tam paciam laikotarpiui? yra gi premium auto nuoma, galetum kokia panamera paimt 3 savaitem ar kazka panasaus, galbut kazkur ir w216 galima rast nuomai, w215 esu tikras, kad nerastum.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-09-12, 19:35   #8
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,160

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
tai visa tai tik del 3 savaiciu metuose? Gal paprasciau butu issinuomot kazka tam paciam laikotarpiui? yra gi premium auto nuoma, galetum kokia panamera paimt 3 savaitem ar kazka panasaus, galbut kazkur ir w216 galima rast nuomai, w215 esu tikras, kad nerastum.
Va butent 215 nerastum. Šis bus mano sūnui arba dukrai. O dėl nuomos aš dabar 3.5 savaites su toyota auris 1.33 pravažinėjau, man nedega x5 nauja pasiimt.


Paskutinį kartą redagavo masterkame; 2020-09-12 21:10 val.
masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-09-13, 09:00   #9
tomasgarliava
 
tomasgarliava's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-30
Gyvenamoji Vieta: Kauno r. Garliava
Pranešimai: 1,100

tomasgarliava is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
tai visa tai tik del 3 savaiciu metuose? Gal paprasciau butu issinuomot kazka tam paciam laikotarpiui? yra gi premium auto nuoma, galetum kokia panamera paimt 3 savaitem ar kazka panasaus, galbut kazkur ir w216 galima rast nuomai, w215 esu tikras, kad nerastum.
As irgi rinkciausi nuoma jeigu yra toks noras karts nuo karto pajust premium
Mersas senas ir ne sexy, bet zmona uzskaitau kad vyrui is seimos biudzeto 20 k leidzia zaisliukui atlenkti
Be pykciu, cia grynai mano asmenine nuomone

tomasgarliava neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-09-13, 11:48   #10
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6,968

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Zeurei geras aparatas. man “senienos” nepatinka. Bet sitas cl’as yra kazkas tokio. Turbut nesenstantis modelis. Labai norecio tokio

pucenas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.