Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2020-05-23, 11:17   #60671
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

pats turi asispręst ar nori prasidėt su daug km važiavusiu dyzeliu, aš tai tikrai nerekomenduosiu

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-23, 11:58   #60672
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Kad simaso tavo rekomendacijos be laikrodziu ir specialiai pasiutu kostiumu mazai ir idomios..

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-23, 12:08   #60673
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
Kad simaso tavo rekomendacijos be laikrodziu ir specialiai pasiutu kostiumu mazai ir idomios..
linkiu nusipirkt mažos ridos mersą, būsi manau tikrai laimingenis žmogus ir blogo kitiems nelinkėsi

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-23, 13:40   #60674
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė giedriuzas View Post
Iš faceliftų esu šitą pasižymėjęs https://autoplius.lt/skelbimai/merce...-10897769.html . rida 350k, bet man jis toks nežinau, man atrodo bus ten bėdų su juo už tokią kainą perkant.. ir dar yra šitoks fl https://autoplius.lt/skelbimai/merce...-11219997.html šitas nežinau, pusė velnio gal dar?
Yra dar variantas USA žiūrėti faceliftą su motoru kur dar dujinasi, gausi ridą padorią, ekonomiją kaip v6 dyzelio ir nenuvaikytą auto, bet čia aišku ne už 6k eu

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-23, 14:46   #60675
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
linkiu nusipirkt mažos ridos mersą, būsi manau tikrai laimingenis žmogus ir blogo kitiems nelinkėsi
Blogo kitiems nelinkiu. O jei noresiu nusipirkt mazos ridos mersa, nuvyksiu i salona ir pasiimsiu nauja. Tik nekarta sau uzdaviau klausima- ar del to busiu laimingesnis negu esu siuo metu.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-23, 15:18   #60676
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Jei galėtum, tai ir važinėtum nauju mersu, o dabar tik kalbi niekus ir merki pinigus į savo belekiek važiavusį mersą

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-23, 17:31   #60677
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,008

amerika is on a distinguished road



Standartinis

jei kainos skirtumas su maža rida ir didele apie 3k tai net negalvodamas imčiau su didele, tik kad bendras stovis butu geras, salonas, kebulas,komplektacija...jei prireiktu pasikeisti varikli ,butu tam pinigu ir dar liktu...

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-23, 19:03   #60678
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
Jei galėtum, tai ir važinėtum nauju mersu, o dabar tik kalbi niekus ir merki pinigus į savo belekiek važiavusį mersą
neskaiciuok svetimu pinigu nesake, kad nemandagu ? man prioritetas dabar namo pirkimas nes dukra turi gimti uz menesio. O nepirkau tuo metu naujo nes buvau katik atvykes i sali ir reikejo automobilio. Niekas lizingo neduoda neturint ilgalaikes darbo sutarties. Turejau laisvu 20k ir atlenkiau grynais. Buciau galejas pirkti lizingu, buciau nauja pasiemes su dideliu inasu. Pirkau del to jog draugas ja turejo 2 metus ir maciau kaip ja aptarnavo dar pries parduodamas. Ir nustok gyditi ir lipdyk savo kotletus.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-23, 20:38   #60679
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
neskaiciuok svetimu pinigu nesake, kad nemandagu ? man prioritetas dabar namo pirkimas nes dukra turi gimti uz menesio. O nepirkau tuo metu naujo nes buvau katik atvykes i sali ir reikejo automobilio. Niekas lizingo neduoda neturint ilgalaikes darbo sutarties. Turejau laisvu 20k ir atlenkiau grynais. Buciau galejas pirkti lizingu, buciau nauja pasiemes su dideliu inasu. Pirkau del to jog draugas ja turejo 2 metus ir maciau kaip ja aptarnavo dar pries parduodamas. Ir nustok gyditi ir lipdyk savo kotletus.
Nu su visa pagarba. Pats pritarei simaso zodziam. Jai galetum vazinetum. Bet negalejai todel nevazineji su nauja. Juk viska parasei, kad neduoda lizingo ir tt

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-05-23, 21:05   #60680
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Nu su visa pagarba. Pats pritarei simaso zodziam. Jai galetum vazinetum. Bet negalejai todel nevazineji su nauja. Juk viska parasei, kad neduoda lizingo ir tt
Vnz tuscia diskusija. Tarkim Simaso teisus.

masterkame neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.