Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Ratlankius, Padangas...

Naujas pranešimas
Old 2019-11-23, 20:25   #161
Vilius
 
Vilius's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-31
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,662

Vilius is on a distinguished road



Standartinis

As ant 221, R20 nexenus vasarai turejau, tai labai patrnkintas, kainos ir kokybes santykiu. Bet sitam sunkvezimiui jau nera išmatavimų

Vilius neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-11-23, 22:04   #162
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Vilius View Post
As ant 221, R20 nexenus vasarai turejau, tai labai patrnkintas, kainos ir kokybes santykiu. Bet sitam sunkvezimiui jau nera išmatavimų
Ooooo mano draugas! Nexen afigienos padangos!

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Pirkau is ten 4 komplektus, labai patenkintas pristatymu ir pagaminimo data.

Dabar vel reikia nauju padangu, bet neapsisprendziu is kur pirkti, ar uztikrintai is reifendirekt, ar pigiau is parduotuves, ar pas Apple Nexenus?


P.S. Labai gundo Mishelin alpin 6, pries tai turejau alpin 4, tai fantastines miesto padangos slapiai kelio dangai.
Atsiusk matmenis, suorganizuosiu Nexen tokia kaina, kad kitu nenoresi

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI

Paskutinį kartą redagavo Darius; 2019-11-24 10:48 val.
Apple is online now   Cituoti
Old 2019-11-24, 09:40   #163
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Bet blemba hebra, kokie visi neapsisprende. Pries kokius 5 metus. Kai turejau ant “viliuko” nexen’us. Tai visi “*yzdavojot” koks šlamstas. O dabar ziuriu jau visiem labai geros
P.s. nemesk kelio del takelio

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-11-24, 09:47   #164
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Pries 5 metus beveik visi cia vaziniejo mersais ir sake kad viskas kita slamstas, bet praejo metai ir daug kas suprato kad yra ir kitu automobiliu

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-11-24, 12:44   #165
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Išlieka tik stipriausi, naturali atranka

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-11-24, 12:52   #166
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Bet blemba hebra, kokie visi neapsisprende. Pries kokius 5 metus. Kai turejau ant “viliuko” nexen’us. Tai visi “*yzdavojot” koks šlamstas. O dabar ziuriu jau visiem labai geros
P.s. nemesk kelio del takelio
Niekas nepasikeite. Kaip buvo sudas, taip ir liko, tik pas zmones daugiau tolerancijos atsirado vat ir viskas

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-02, 16:04   #167
Modestas_
 
Modestas_'s Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-03-07
Pranešimai: 274

Modestas_ is on a distinguished road



Standartinis

Jau klasika tapo diskusija, ,,kokias padangas rinktis: kinietiskas ar zinomo, gera varda uzsitarnavusio gamintojo"?

Man asmeniskai labai patinka publika guodziantys patarimai - ,,imk kinietiskas, 'Ping-Pong' ar 'XYU' firmos - nesiskusi, kaimynas, draugai, zmona turi, dar meiluze ir kaimyne'.

Pasidalinsiu asmenine patirtimi.
Turiu ziemines, pagamintas Kinijoje 'Nordexx Winter Safe' padangas, kurios yra sumontuotos w211 modeliui. Pirkau 2017-uju gruodi Melgoje, prekybininkas tikino, ,,jog tai nera ,,grynaveislis" kinas, jog kompanija, kuri kuria sias padangas yra Danijoje, todel tai pusiau skandinaviskas - azijietiskas gaminys".
Mokejau po 60 EUR uz padanga (R16/225/55).

Padangu rastas panasus i Michelin Alpin, is esmes, labai triuksmingos, uziancios. Slidzios vaziuojant per lietu ar slapdriba. Vienintelis teigiamas dalykas, kuris man patiko su siomis padangomis, kad gerai vaziuoja per puru sniega.

Ant kito, kompaktines klases automobilio, si rudeni sumontavau 2 metus devetas (7 ir 6 mm likutis) Yokohama V905 BluEarth padangas, kurias nupirkau uz labai teisinga kaina ir galiu pasakyti, kad mane jos dziugina dar labiau negu naujas kinietis: siek tiek tylesnes, labai geras sukibimas vaziuojant per slapia asfalta, esant plikledziui (si sestadieni buvo isbandyta vaziuojant i medziokle Kupiskio rajono keliais), gerai vaziuoja per slapia sniega (siandien, Anyksciu raj.prisnigo gal beveik 10 cm).

Pries keleta savaiciu buvau pas meistra, kad atliktu ratu suvedima. Likau nustebintas, kuomet meistras man parode iduba ant padangos protektoriaus. Po dvieju ziemu turesiu ismesti praktiskai apynaujes padangas. Asmeniskai, niekada nebepirksiu kinisku padangu, geriau jau gyvos 2-3 sezonus vazinetos premium padangos.

Modestas_ neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-02, 16:28   #168
tomasgarliava
 
tomasgarliava's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-30
Gyvenamoji Vieta: Kauno r. Garliava
Pranešimai: 1,113

tomasgarliava is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Modestas_ View Post
Jau klasika tapo diskusija, ,,kokias padangas rinktis: kinietiskas ar zinomo, gera varda uzsitarnavusio gamintojo"?

Man asmeniskai labai patinka publika guodziantys patarimai - ,,imk kinietiskas, 'Ping-Pong' ar 'XYU' firmos - nesiskusi, kaimynas, draugai, zmona turi, dar meiluze ir kaimyne'.

Pasidalinsiu asmenine patirtimi.
Turiu ziemines, pagamintas Kinijoje 'Nordexx Winter Safe' padangas, kurios yra sumontuotos w211 modeliui. Pirkau 2017-uju gruodi Melgoje, prekybininkas tikino, ,,jog tai nera ,,grynaveislis" kinas, jog kompanija, kuri kuria sias padangas yra Danijoje, todel tai pusiau skandinaviskas - azijietiskas gaminys".
Mokejau po 60 EUR uz padanga (R16/225/55).

Padangu rastas panasus i Michelin Alpin, is esmes, labai triuksmingos, uziancios. Slidzios vaziuojant per lietu ar slapdriba. Vienintelis teigiamas dalykas, kuris man patiko su siomis padangomis, kad gerai vaziuoja per puru sniega.

Ant kito, kompaktines klases automobilio, si rudeni sumontavau 2 metus devetas (7 ir 6 mm likutis) Yokohama V905 BluEarth padangas, kurias nupirkau uz labai teisinga kaina ir galiu pasakyti, kad mane jos dziugina dar labiau negu naujas kinietis: siek tiek tylesnes, labai geras sukibimas vaziuojant per slapia asfalta, esant plikledziui (si sestadieni buvo isbandyta vaziuojant i medziokle Kupiskio rajono keliais), gerai vaziuoja per slapia sniega (siandien, Anyksciu raj.prisnigo gal beveik 10 cm).

Pries keleta savaiciu buvau pas meistra, kad atliktu ratu suvedima. Likau nustebintas, kuomet meistras man parode iduba ant padangos protektoriaus. Po dvieju ziemu turesiu ismesti praktiskai apynaujes padangas. Asmeniskai, niekada nebepirksiu kinisku padangu, geriau jau gyvos 2-3 sezonus vazinetos premium padangos.
Yokohama po smugio i kokia duobe lygiai taip pat pasakys atia kaip ir kitaicas, bet kolega esat senas zmogus taigi viskas yra aisku perki kitaica pigiai ir gauni pigiai, ar tu nori pirkt pusdykiai kitaica ir gaut premium padangu vaziavimo kokybe?

tomasgarliava neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-02, 16:41   #169
Modestas_
 
Modestas_'s Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-03-07
Pranešimai: 274

Modestas_ is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Pirkau is ten 4 komplektus, labai patenkintas pristatymu ir pagaminimo data.

Dabar vel reikia nauju padangu, bet neapsisprendziu is kur pirkti, ar uztikrintai is reifendirekt, ar pigiau is parduotuves, ar pas Apple Nexenus?


P.S. Labai gundo Mishelin alpin 6, pries tai turejau alpin 4, tai fantastines miesto padangos slapiai kelio dangai.
Pritariu. Mano ponios Volvo apauta Alpin'ais. Puikios padangos.
Dar labai teigiami prisiminimai apie vidutines klases italiskas 'Dayton' padangas.


Paskutinį kartą redagavo Modestas_; 2019-12-02 16:45 val. Priežastis: Gramatika.
Modestas_ neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-12-03, 00:27   #170
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Modestas_ View Post
Pritariu. Mano ponios Volvo apauta Alpin'ais. Puikios padangos.
Dar labai teigiami prisiminimai apie vidutines klases italiskas 'Dayton' padangas.
Kinas gali nukopijuoti rasta, bet uz ta pacia kaina negali padaryti premium padangos misinio. Todel ir lieka biudzetas del prasto padangos misinio.

As pagaliau issirinkau ir uzsisakiau padangas. Si sezona riedesiu su testu cempionu Continental WinterContact TS 860




P.S. Nexen sudas, bet vertas demesio!


Paskutinį kartą redagavo Rawwslt; 2019-12-03 00:33 val.
Rawwslt neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.