Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C Klasė (W202, W203, W204, W205)

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-09-14, 13:13   #11
Hantelis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-07-18
Pranešimai: 18

Hantelis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
pas mane m271 =/ negasdink su zvaigzdem... apsukos papulsuoja ant laisvu irgi. Bet cia jau nuo pirkimo pastebejau ir 7k nuvaziuiota... Bet sukeliai nerima nejuokingai..Ir buvo nekarta gerokai pakankintas aukstais sukiais, su pilnu ekipazu po kalnus...

o problemos sprendimas koks ? grandiniu ir zvaigzdziu keitimas?
Sunku pasakyti. Pas mane apsukos biski judejo del greiciu dezes, pusles. Nes buvo patrukciojimai ties 2–3 begiu. Reikejo tvarkyti pusle. Bet jeigu meta klaida veleneliu tai reikia ardytis ir ziureti. Neesu as mechanikas negaliu tiksliai pasakyti. Veziau i centra mb tai sake buna kad pasiklibina zvaigzde ir pns del to gali mesti klaida. Bet nera gerai su ja vazineti. As buvau pasiruoses keisti grandine su itempeju, bet atsidariau dangteli, viskas grazu, zvaigzdes grazios nei kiek nenudilusios. Vienos zvaigzdes kaina 500 euru. Yra dvi. Nelabai jas kas keicia... to pasekoje buna kad persoka grandine. O grandine ten kai ant dviracio stovi, lb juokinga. Sitie varikliai labai prasosi prieziuros kas labai atsiremia i kaina...

Hantelis neprisijungęs  


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.