Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-10-12, 22:05   #1
arturas84
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-10-12
Pranešimai: 15

arturas84 is on a distinguished road



Standartinis W211 E320CDI variklio keitimas 2003m

Sveiki,vazineju jau 1,5 metu su Mercedes E320CDI 2003m.Dar nespejau dorai juo pasidziaugt, kai prieš kelis menesius pradejau girdeti pašalinius garsus iš variklio, pradejo vibruoti stipriai ant šalto ir dūminti. Rimtame servise man pasake, kad turbina pliupsniais išmetineja orą ir kad taip neturetu buti. Ir patare pasimatuoti kompresija. Diagnostika jokiu klaidu nerode. Variklis M648.Matuojant cilindrų kompresiją, paaškėjo, kad 2 ir 3 cilindro kompresija žymiai mažesnė nei likusių ( 10 prieš 25/27 atm.). Meistrai su kuriais tariausi del tolimesnio remonto, patare variklio nesiremontuoti,nes remonto kaina gali stipriai uzaugti beremontuojant, priklausomai nuo gedimo pobudzio, nes tiksliai neaišku kas ten ir del ko blogai. Todel aš dabar galvoju gal tiesiog pakeisti varikli, nes man visi su kuo kalbejau sake, kad tai tikrai nedaznas toks gedimas tarp tokiu varikliu, o ir kainos dabar ju nera dideles. Gal kas esate susidure su tokia beda? Gal esate keite ir galite patarti gera meistra ar servisa?


Paskutinį kartą redagavo arturas84; 2015-10-27 22:38 val.
arturas84 neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.