Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-09-06, 20:42   #21
Luckis
 
Luckis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-08-01
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Kaunas
Pranešimai: 211

Luckis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Nu jus pavarot.Net liudna. Taip isheina,kad negalima tureti kito automobilio ishskyrus mersa? Tai ka man dabar daryti? Ishparduoti kitus modelius,kad galechiau jaustis forume savas? darbui drozhiu A6 (nes mersu gaila),kai reikia ka pervezhti,naudoju krovinini autobusiuka (gaila su mersu bulves vezhioti),kai reikia kur toli vazhiuoti (labai toli),pasiimu,koki dyzeliuka.ir dabar ieshkineju kokia toyota dyzeline,kad butu patikimas automobilis ir galechiau ramiai sukti kilometrus.O W110 dyzelinis,tai kur su juom nuvazhiuosiu?jis kaip vezhlys letas (bet pats mieliausias,nes iki paskutinio varzhtelio perrinktas), C124 tai modelis,kuri svajojau tureti,nuo pat jo pasirodymo prekyboje,naudoju dazhnai,bet maishu su juo nevazhineju,o ir i darba man gaila ji krushti,dazhniausiai pasiimu ji,kai vazhiuoju vakare izhgerti alaus,ar shiaip pasivazhineti ir pakaifuoti. Na nezhinau,bet man galvoje tvarka ir ramybe,ir sazhine manes negrauzhia jei matau grazhu lexsusa))))) Ai matau sudetinga chia paaishkinti ka nors.
Nors vienas platesnio poziurio zmogus, kurio poziuris i masinas neuzsibaigia ties MB

Luckis neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.