Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-07-13, 18:35   #1
dzonis40
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-13
Pranešimai: 31

dzonis40 is on a distinguished road



Standartinis Del W211 pirkimo

Sveiki . Turiu siuo metu 1996 m. E230 Avantgarde, mechanine deze (W210) mersa. Atvazinejau jau virs 9 metu ir atejo laikas pradeti ieskoti kito automobilio.
Galvoju apie W211 sedana, noretusi vel Avantgarde. Kokie pagrindiniai minusai W211 sedano, ar isvis ji verta pirkti? Vieni pazistami gasdina, kad W211 yra ligu maisas, kiti sako, jei bet kokio nepirksi ir normalu pasiimsi, tai vazinesi ir vargo nematysi, o remontas aiskino, kad ne brangesnis nei W210.
Traukos man su E230 benzininiu pilnai uzteko. Ka pasiulytumete rinktis, kad butu optimalus kainos ir kokybes santykis, kad kura vartotu saikingai . Esu girdejes, kad 320 CDI vykes variantas, bet man gal uztektu net kokio 220 CDI? Esu pacioje paieskos pradzioje, todel bet kokia info man butu naudinga. Kur patartumete ziureti auto pasiulymus (autoplius.lt, mobile.de,…) ir kur geriau pirkti? Siaip noretusi tilpti iki 35.000 Lt, metai nera svarbu, nebent iki kazkuriu metu ejo probleminiai W210.
Sitas atrodo neblogai ir kaina nedidele (idomu kodel):
http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-2333704.html


Paskutinį kartą redagavo dzonis40; 2012-07-13 19:07 val.
dzonis40 neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.