Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-02-22, 14:06   #39
kesha
 
kesha's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-12-06
Gyvenamoji Vieta: Dzidziulis kaimas
Pranešimai: 3,502

kesha is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė skaudviliskis View Post
ne ne ne....ne forume noriu degnostika daryti, bet is jusu noriu gauti info kaip rasti ta viska galinti Silberi kur jam auto nuvarytines nes MB centras negali isspresti mano problemos...nors su problemos buvimu sutinka. uz 144 litus su centais gavau tik paguodos kad kitu auto dar prasteni ir vazuoja.
Uz 144 litus su centais - as galiu pabuti silberiu ,blubiriu ar rauzberiu! Dar pasakyciau ,kad tavo auto grazus/negrazus,padangos geros /blogos,faras reikia poliruot/nepoliruot...Ieskai tu kazkokio mistino Silberio ,mat...zmonija kiek tukstantmeciu iesko Dievo ir nieko...Svarbu tikejimas ,kad tavo auto gali buti idealus.

__________________
ex W210 E320CDI
ex S211 E320CDI
S213 E220d
kesha neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.