Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-02-19, 20:18   #11
sapnelis
 
sapnelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-04-30
Gyvenamoji Vieta: Boston
Pranešimai: 989

sapnelis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Jerry View Post
Na as savo c124 vasara pardaviau uz 10000lt ir nebuvo jau jis ten su labai maza rida, paprasciausiai paprastas ir tvarkingas, o rudeni pirkau s124 maziau tvarkinga bet sutvarkyta uz 8000lt, kaip ir zmonai tvarkinga W202 uz 10000lt. Nors buvau apziureti variantu kurie kainavo 2500lt
Drasiai galejau pirkti s124 uz kokius 20000lt, bet tada paprasciausiai toki leda butu gaila man drozti kazdiena, nes jau ji reiktu tik garaze ant kilimo laikyti kaip fanatui, todel sau to neleisciau.

Kaskas cia dar minejo, kad jei pinigu turetu tai visi cia pirktu w220.
Tai jis gal pagal save tik sprendzia, As kiekvienam seimos automobiliui galejau skirti iki ~50000lt. Bet tai nereiskia, kad taip pasielgsiu, nors buvo apsvarstyti visokiausi variantai, nauju auto ir panasiai, bet pasirinkau sau mieliausia, pigia eksplotacija varianta
Nors dar tuo metu turejau ir zveri pramogai 2004metu audi S6, bet kazkodel tai kazdienai pirkau 1993m senuka S124. Idomu kodel, arba as trenktas gal (nes neperku uz visus turimus pinigus automobilio) arba as nestandartas kuris perka tik to ko jam reikia(nereikia man kokio Hammer, kad padinti savo verte kitu akyse. Paprasciausiai nemegstu per daug demesio, bet megstu paprastuma ir patoguma, leistu klimato salygos ir netureciau vaiku, tai vazineciau su:

sapnelis neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.