Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-01-10, 15:34   #1
mikutis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-28
Pranešimai: 15

mikutis is on a distinguished road



Standartinis W210 e220 dyzelis problema su siltu varikliu

Taigi, esu prisiskaites temu apie situos 2.2 variklius, kaip jus visi kritikuojat ir t.t. tai tikiuos nebus bereikalingu kalbu aciu is anksto, o beda yra tokia: vedasi per salti bet koki iskart, puse pasukimo. Siltas buna kartais ilgiau pasuka starteri, kad uzsivestu, kitas momentas, kad kai saltas uzsiveda kartais pasipurto kol isyla, bet uzgesinus ir uzvedus is naujo visi purtymaisi dingsta, kame gali but problema? Turiu minciu, kad bus kuro siurblys. Gal kam yra buve panasiu situaciju ar galit ka patart nuo ko ziuret ir t.t.? Jeigu jau arteja tas baisus momentas kai siurblys suges ar galima kazka dar pakrapstyt, kad pratest jo veikima, o gal tai tiesiog kokia smulkmena? Esu turejas Pezo su lucas siurbliu,teko girdeti, kad gali but siurblio kampo rekuliatorius (ar kaip ten jis vadinasi) sugedes, ar tai yra siurblio elektronine dalis? Esu naujas dyzelio pasaulyje, prasau apsvieskite. Aciu

mikutis neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.