View Single Post
Old 2012-01-26, 22:29   #626
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Matosi,kad patranka,konkreti pas Miki, velniu priedusi )) Nezhinau ka turi tie katinai tokio, uzh ka juos taip mylime ? Dar shiandien pagalvojau,kad ash savo katinui nafig nereikalingas, jis galvoja tik apie save ir viska,ka daro, tai daro tik tam,kad gerai butu jam ir tikrai ne sheimininkui, bet gal but tas sugebejimas buti super egoistu, nesudarant problemu kitam (sheimininkui), ir yra tas auksinis viduriukas, kuri norechiau perprasti, ir buti,kaip kashakas, myleti tik save, bet visi mane uzh tai myletu ir manimi dzhiaugtusi,koks ash putiovas ir nepakartojamas ))))
P.S esu paliktas namie vienas, porai menesiu, tai manasis kashara, miega iremes galva i mano veida ir kiekviena nakti, turiu kenteti jo pasipushkavimus, arba meiles protrukius,kai bando man ikasti i nosi arba i zhanda, jis zhino kad taip negalima, bet kartais inkstinktas buna nevaldomas, o ir ash zhinau,kad gali mieganchiam nosi nukasti )) , bet niekad,jo neishveju,pasikankinam, pora valandu ir uzhmiegam,kaip du gejai,pilnoj palaimoj ))) Sabaka,jau butu shimta kartu ish lovos ishmesta uzh tokius bajeriu, o kashakam, visada viskas atleidzhiama,-kaip ir shiandien gryzhes radau visus ausu krapshtukus,paskleistus,per tris kambarius, bet pamachius ,mano Maikliuko snuki, man nepakilo ranka,nei balsas,ji nubausti. Supratau vaikui buvo liudna )))

samagonas neprisijungęs   Cituoti