View Single Post
Old 2012-05-08, 22:18   #107
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
Finalfour> o tu galvoji dabar persirašai softą ir į obuolį negali sukelti visos senos info be iTunes? Garsiai sakau, kad nė velnio tu apie Apple neišmanai, todėl neskleisk erezijų
Taip, apie iOS softo subtilybes aisku neismanau. Ismanau apie Android. Bet as ir neteigiau apie obuoli to, kad jame elemntariu dalyku atlikti negalima - ta teigia net ir patys obuolio vartotojai Va, as gi tik forumieti pacitavau, kuris skundesi kad net foto istrinti neina Ziur citata zemiau
Citata:
Pradžioje rašė AudriusA View Post
Beja, atsinaujinau soft'a i 5.1.1, vistiek nera funkcijos istrint foto ikeltos is pc, aisku netragedija cia, bendram isprusimui pasidalinu info
Va, matai...
Citata:
Pradžioje rašė waidosas View Post
Dar yra ir trecia ctovykla tokiu kaip as , kurie neisivaizduoja kam jie is vis reikalingi
Na, as irgi neisivaizduoju kam reikalingas modernistinis menas, bet cia jau ne meno, bet mano nesugebejimo to suprasti problema

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
cia amzinas ginzas kaip ir kuro sanaudos, benzas/dujos ar dyzelis, snickers ar mars.

galiu pasakyt paprasta bet labai svaru pastebejima mano s2 jau tiek kartu krito ir kelis kart is labai aukstai ir yra tik keli ibrezimai ant kampu, obuolys jau butu senai virtes detaliu kruva.
Nieko keisto, seniai atsparumo testais irodyta, kad taip visu lazdavjamas del tipo pigios plasmases SGS II yra tvirtesnis daiktas nei iPhone 4.
Citata:
Pradžioje rašė MBD View Post
Mano obuolys irgi krites nemazai kartu ir stiklas paestas, ir nugarele, nu zodziu- normal wear, nera jie jau tokie trapus, as kalbu apie 3GS.
3GS dar buvo salyginai tvirtas daiktas, ko deja nepasakysi apie 4 obuoli...

Na ir pabaigai del pas..isimo Zodziu, as geriau pasi..isiu ir turesiu visokeriopai pranasesni daikta uz obuoli, su kuriuo pis..is draudzia apple

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti