View Single Post
Old 2009-12-21, 23:20   #30
nepjaukgrybo
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-10
Pranešimai: 12

nepjaukgrybo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Tai tu dabar nori pasakyt, nėra argumentų kodėl MB sportui tinkamas? Gal paskaityk dar kartą temą. Jei nelabai atsimeni priminsiu:
1. MB ima prizines vietas ir labai dažnai.
2. Yra sukurta tikrai nemažai sportinių modelių iš gamyklos, kaip kad rodė Edgaras.
3. Yra tokia klasė, kur orientuota į mažą masę (vadinasi C klasė)
Ir tingiu tau daugiau vardint... Pamąstyk ir paskaityk prieš rašydamas.
O gal tamsta pats isikaityk ir pamastyk- nei vieniems is tavo paminetu argumentu as ir nepriestarauju. Kazkam patinka opel kazkam nissan kazkam renault ar dar koks briedas, o man- mersas ir man jis patinka toks koks yra. Pirmasis mano buvo kaip jusu pamegtas "sportinis" 300ce24, dabar turiu C klases dyzeliuka, nes dabar aktualios mazos kuro sanaudos, bet as nepuolu perdarinet kazkaip tos masinos pagal savo poreikius kaip kad pvz sukist dyzelini 3.0 varikli i coupe ar dar koki veja sumastyt. Jei jis isejo is gamyklos turedamas galinga varikli- viskas ok- man tinka(tik nepasakokit kad visi vazinejates su stock'iniais sportiniais mclarenais), bet tiuninguot ir perdarinet Mb- ne lygis, nes tai (bent jau mano poziuriu) automobilis turintis isliekamaja verte, o po visokiu tiuningu ar tai variklio perdarinejimu jos nebelieka. Jei uzsimanyciau sport, imciau koki nissan'a su dviem turbinom ar dar kokia kita japoniska auto pasidomeciau, bet mb- tikrai ne.

nepjaukgrybo neprisijungęs   Cituoti