View Single Post
Old 2018-03-07, 15:54   #1131
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Gyvenime aš puikiai susivokiu ir matau viską pakankamai plačiai. Neturi galimybių, kai nieko nedaro. Žmonės, kurie skudžiasi, realiai 95% nepajudino net piršto, kad būtų geriau, o tik kaltina aplinkinius. Kai susivoks, kad savimi reikia rūpintis pačiam (nei kaimynai, nei valstybė, nei dar kas kitas niekada nepasirūpins) ir kai pradės kažką daryt realiai (imtis kokių nors veiksmų) gyvenimas pradės keistis. Mano nuomonė labai griežta ir kategoriška, nes aš labai daug matau nemotyvuotų ir viskuo nepatenkintų žmonių, kai jiems po nosim milžiniškos gaimybės. Dėl to ir pikta. PVZ darbe 3 bachūrai pradėjo nuo detalių skyriaus karjerą. 2 iš jų jau pakilę pareigose ir dirba vienas su technikos pardavimais, kitas su nuoma, o trečias sėdi detalėsi ir sėdės visą gyvenimą, nes jam vapshe viskas dzin. jam geriau mobiliaka pamaigyt, nei eit sandėlį susitvarkyt, ar tuo labiau klientų naujų paieškot. O būtų gudresnis, tikrai jau dirbtų kažką paprasčiau. Tie patys detalistai apsukresni sukasi ir gyvena labai gerai. Ir tas pats su serviso darbuotojais, su plovėjais... yra gudrūs ir mastantys ir yra buki kaip čebato aulai, kur realiai apart nurodymų vykdymo, daugiau nieko gyvenime nesugeba, bet šventai tikiu, kad susėdę prie pigaus alaus bambaliu vakare, savoj chebroj, lona ant "šefo" nes tas tai , nemoka atlyginimo, verčia dirbt ir t.t. žodžiu, niekada nepalaikiau verksnių ir nepalaikysiu. Ir labai pykstu ant tokių žmonių. Geriau visi emogruotų nafik, tai gal atsirastų daugiau laisvos vietos dirbti normaliems, nes realiai darbo rinkoj yra šikna su darbuotojais, žemo intelekto ir mažų sugebėjimų žmonės save pervertina 2x, o normalių nėra, arba jie tikrai per brangūs, bet tai normalu, geri ir turi daug uždirbt. Vidurinės klasės NĖRA.
Va cia ir yra teigiama emigracijos puse, jauciama jau dabar. Va pucenas siulo darba uz 1k su atostogom

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti