Tema: W211 E270
View Single Post
Old 2015-11-15, 17:46   #16
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė gNt View Post
Ta 200kompressor toki varikli galima priesui siulyti. Dujos yra jega ypatingai jei gyveni Italijoj ar kitoje kokioje salyje kur duju kokybe grieztai kontroliuojama, o ne kaip pas mus. Bet kuris rimtesnis dujininkas tai patvirtins nes pvz valteku ir omvl purkstuku resursas neatlaiko pas mus tiek kiek turetu, o ka jau bekalbet apie filtrus. Nesakau, kad kokybe visuomet sh, bet pas mus nera tokios pastovesnes kokybes ir ipatingai tarp degaliniu tinklu pasijaucia, jei kada kokiam kitam tinkle uzsipili, nors atrodo visi tinklai is orleno jas tiekia
aišku bus zapadlo ir kitą savaitę užlinks purkštukai, bet su tais pačiai pigienomis valtekais prasukau ~40 ar 45k km ir kol kas toliau važiuoju, nekala nieko. dujų filtrus taip ar anaip reikia keisti kartu su tepalų keitimu. du filtrai kainuoja apie 5eur, bent aš juos abu pasikeičiu per 15min su vienu atsuktuvu, nors ir viduryje stovėjimo aikštelės.
sbc kaip ir minėjo kolega - nieko nekeičia detalės numeris. visi verti šiukšlyno.
beveik nieko apie e60 nežinau, išskyrus tragiškai atrodantį ir iš dar prastesnių medžiagų surinktą saloną, bet aš asmeniškai ieškodamas tokio dydžio automobilio nei vieno iš šitų mašinų nepirkčiau. nebent išpultų koks 211 feisliftas. bet čia tik mano asmeninė nuomonė, man pačiam įvertinant kasdieninius poreikius.

alteroja neprisijungęs   Cituoti