View Single Post
Old 2010-10-11, 14:54   #151
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė irr02 View Post
Nereikia suprasti, kad as esu pries mb as uz mb, bet sakau ir tai, kad nereikia taip jo ir aukstinti, nes siandieninis mb nebe tas mb kuris buvo pries 10 ar 15 metu. Pripazinkim tai, kad per ta pasataraji desimtmeti mb smarkiai degradavo, o degradavo del to, jog smarkiai krito nauju automobiliu pardavimai. Mb noredamas islaikyti rinkoje savo padeti eme piginti ir prastinti automobilius, taip bandydamas issaugoti pardavimus. Salyginai pinigu suma kuri yra prasoma uz nauja mb pvz sakykime c klases tikrai neatitinka tos vertes, kokios kokybes medziagos buvo panaudotos ji gaminant. Kiek teko susidurti su naujausia c klase, tai atsiprasau uz issireiskima, bet interjero detales kvepia volkswagen'u, o priekiniu paneliu formos, kazkuo primena bmw, todel noriu pasakyti, kad mb atplyso nuo savo savito stiliaus. Ir pavizdziui, gal as pasirodysiu labai jau konservatyvus, bet argi ne tokiem zmoniem mercedes ir kure automobilius? As psigendu elementaraus supratimo, isedes i nauja mb nemoki su juo elgtis, turi mokintis kaip ijungti sviesas pvz, arba kaip kazka kita ijungti/isjungti ir panasiai. Nepatinka man ir tai jog mb pradejo del kazkokiu neaiskiu priezasciu interjero detales kopijuoti nuo bmw, as esu visom keturium pries bmw, ir mb susigadino man reputacija siuo aspektu.
Dar vienas mano pastebejimas, mb pradejo taupyti ir ant garso izoliaciju, jeigu anksciau galejai autostradoje lekdamas 170-180 km/h greiciu girdeti kaip zvimbia muse salone, dabar to nebera.
Bei dar vienas pastabumas, kai vazinejau mb nejauciau skirtumo persedes is 97 mb i 2000 ir is 2000 i 2004 mb, o db is 2004 mb isedau i 2008/2009 ir man jis patapes viduje toks svetimas, viskas kitaip, siek tiek atsiduoda pigumu.

Na tai tik mano nuomone, nieko izeisti ir papiktinti nenoriu, tiesiog sakau, kad siandien mb nebe tas mb kuri viesi dievinom.

as tai ziuriu Top gear,jie patys pasake kad prarado verte kai kure nuo 95 iki 2000 metu masinas,bet kai isejo nauja s klase 2010 metu,tas carlsonas ar kaip jo pavarde pasake,kad MB atstovybe grizta,taip kaiip buvo anksciau,nezinau ar tai tiesa ar ne,bet man nesvarbu,as jauciu malonuma kaip isedus is 91 i 2000 ar is 96 i 2001 ,cia gal kazkokie pedantai taip sako kad prarado verte ar kas.as tuo netikiu,nes vis kaip ir buvo gera masina mb taip ir yra.

artez neprisijungęs   Cituoti