View Single Post
Old 2018-02-23, 19:39   #15
utiutiu
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-02-04
Pranešimai: 582

utiutiu is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Istorija pirkimo paprasta ir įprasta. Senokai sekiau W211 skelbimus, kaip kad senai galvojau kad reik atnaujint savo 211ta. Bo anas jau artėja link 600k, ir tai aišku anksčiau ar veliau duos apie tai prisiminti.
Įkritus neblogam 211to arijanto skelbimui, važiavau jo apžiūrėt į Kauno turgų. Bet paskutiniu metu kiek važiavau apžiūrėt mašinų, tiek tiek visuomet randu tokius variantus:

Attachment 18202

Na po tokio modelio, sakau einu pasivaikščiot po turgų. Na ir užkliuvo šis kioskelis, apžiūrėjau, pravažiavau, ir man labai patiko. Paskambinau Dariui, ir jis prilėkė iš Jonavos, ir pajungė starą, (ačiū jam)
Radom užsikišusi EGRa, ir pastebėjom stipriai varvantį tepalą, daugiau nieko blogo. Dėl EGR degė čekas. Na tie trūkumai padėjo nuderėt nemažą sumą, viso 700e.

Toliau paprasta, EGR operacija Startline su galios padidinimų 200e, aušintuvo tarinės keitimas Mersiukas.lt 150e.
Ir šiai dienai turim labai manau netgi gyva Mersą, tikrai neužjotas, nesutrintas, TA savo chodu.

Šiaip mašina daugiau žmonos, nors mes jom mielai dalinames, dėl ko didžiausias man privalumų trūkumas memory sedynės. Toliau kaip miesto mašinai kaip ir visko gana, svarbiausia tokiam tankui parktronikai, ir mano silpnybė šildomos sedynės
labai taikli nuotrauka, tokios praktiskai visos buvo apZiuretos iki savos gulbes. Tai teko susitaikyt imt su zinomais trukumais, bet aisku ir mazesne kaina.. kolkas nesigailiu...

utiutiu neprisijungęs   Cituoti