View Single Post
Old 2010-05-26, 17:48   #8
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

gali kompresorius ir veikti, bet buti pavarges ir nesudaryti spaudimo. Nesuprantu,kaip jus pas shaldytuvu meistru pildotes? man kompresorius parejo del to,kad tik dujos buvo, nerode aparatas,kad yra tepalo, Kompresorius sukasi , bet nesudaro spaudimo, sake kad kazhkoks vozhtuvas,kompresoriui parejo. O kad tepalas kartu su freonu pilasi tai 100%, stovejau pats prie to aparato,kuris valanda laiko ten gimde pajungtas ant kondishino sistemos. Pradzhioj ishtraukia sena friona ir tepala (rasho viska gramais, kiek ko ishtraukta), poto sudaro sistemoje vakuma, poto zhiuri ar yra kur nutekejimu, jei nera tai supila dujas su tepalu, gerai pamenu kad ant mano C124 aparatas rashe 950 tik nepamenu ar gramais ar miligramais, bet greichiausiai miligramais, nes litras tikrai netilptu i sistema, tai va uzhpilde man sistema, jungiu kondika, viskas sukasi bet neshaldo, ant to aparato du spidometrai,kurie rodo,koki spaudima sudaro kompresorius, tai rodykles nedaejo nei iki puses to, ka turejo rodyti. Tada vel susigrazhino visas dujas ir tepalus (ishtrauke adgal ish sistemos), pastebejau,kad tepalo betraukdami truputi pamete, buvo nebe 950mg o 780mg.

samagonas neprisijungęs   Cituoti