View Single Post
Old 2012-02-21, 14:34   #105
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aware View Post
Bet del vieno jam galima pritart, kad ir kaip butu islaikyta ta sena auto, ji niekaip neprilygs 15m naujesnei visai sudroztai lupenai, savo saugumu...o man siuo atveju saugumas turbut yra pirmoj vietoj, kad ir kokia butu gendanti nauja auto, as mieliau su ja vazineciau del saugumo, negu su sena bet patvaria auto
Na, as del to saugumo nesu labai pamises. Nezinau, cia mano nuomone, bet kai kada zmones del to saugumo nueina i krastutinumus. As esu optimistas ir tikiu kad niekada nieko man nenutiks. Jei bijociau ir visada galvociau kas nutiks, taip galima ir paranoja isivaryt, ir is namu bijot vakare i parduotuve iseit, ar per gatve eit ir pan.
Pas mane va srs klaida dega jau puse menesio, ir nesiprainu, nors tereikia prie diagnostikos pasijungt, ja uzgesint ir prades vel veikti airbag. Bet salta, tingiu ir pan. Va, atsilo, tai rytoj vaziuoju ja uzgesinsiu pas pazistama meistruka ir bus ok, nes dakniso tas uzrasas kad restrain system defective.
Zmones buna nusipirke sena lupena susideda uz didelius pinigus kadaise isaudytus aibagus, ir ta sena lupena su tais airbag vis tiek netampa saugesne nei mano W211 su laikinai neveikianciais airbag. Beja, jie neveiks tik nuo mazo smugio, gerai smogus nekreipiama demesio i ta srs klaida ir issauna visi iki vieno, anot Vampyro.
Nezinau, ir egipte buvau, ir rykliu safari buvau, nors visi sake, debile tu, zmona vaika turi ir pan... ir ka, neeme velnias, uztat kokie pojuciai Tai ka, man dabar kad nerizikuot atsisakyt ir sokinejimu su bandziu, ir slidinejimo ir pan. Jei likimas bus nepalankus, nepades nei airbag, jei tikesi kad viskas bus visada ok ir nesiparinsi, tu airbag niekada gyvenime ir neprireiks

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti