View Single Post
Old 2016-12-31, 00:14   #10
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,149

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Velnys View Post
Sveiki. Tema pildysiu. Konkreciai noriu paklausti zinovu ar verta ir ko galima tiketis, nes niekad nesu turejes W221 modelio ir aplamai MB.
Man siulo vienas tikrai pakankamai patikimas perekupas: W221, 2011m. (kaip suprantu, aisku bus jau FL), dyzelis (neaisku kokia kubatura), juodas, longas, is Prancuzijos, vieno savininko, rida 300000km.
Savininkas parduoda, nes isigijo nauja auto is autosalono.
Kebulo numeris ir kaina dar neaiski, kai zinosiu-parasysiu (kaina mazdaug bus vien del dideles ridos apie 20000eur).
Logiskai mastant automobilis nuolat turejo suktis ir per metus nuvaziuoti minimum 60000km.
Kalbejau su Silber auto meistrais, tai prancuzas greiciausiai parduoda nes paskaiciavo, jog nauja auto islaikyti bus pigiau nei MB S kl. su rida 300000km, kuomet viskas prades byreti.
Kita vertus, prie tikros tokios ridos S kl. dar nera zymaus salono nusidevejimo, pasak kai kuriu ekspertu masina dar vaziuos minimum tiek pat kiek nuvaziavus.
Kadangi nesu susidures, tai klausiu jusu nuomoniu. Ko galima tiketis ir ar vertas butu demesio, issakius dabartinius mano argumentus, nes su 300000km rida man automobilis jau skaitytusi nujoti...
rida kaip tokia kur pasakei tai normalu ir auto dar nesiskaito nujotas yra vienas toyota avensis dar tik 4 metu amziaus auto o jau prasukus 700 000 km vat jei masina 12 ar 15 metu senumo ir ''pravaziavusi'' tik 150 tukst km. (rida bus pora kartu atsukta, garantuotai), tada gali manyt kad bus lavonelis

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti