View Single Post
Old 2009-12-02, 17:09   #1
zaibas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-05-19
Gyvenamoji Vieta: VILNIUS
Pranešimai: 2,030

zaibas is on a distinguished road



Standartinis W210 kondicionieriaus kiausiniu remontas

1. Sveiki, tikriausiai daugelis susiduret su kondicionieriaus kiausiniu problema. mano w210 dizelio kiausai turi du iejimus ir du isejimus, tad ju keitimas tikrai nepigus. su vienu iejimu daug pigesni tai pirksim pigesnius. vieniems pucia tik salta o man pute tik karsta ora arba kondikas nesireguliuoja, pucia koki nori ora. nusipirkau shrote benzininio kiausus su vienu iejimu. ten skiriasi ir pajungimo fishke, mano stovi daug zemiau o cia auksciau nr.2 . isardykit ir paimkit tik virsutine dali nr. 1 kartu su fiske nr 2 . o apatine dali plastmasine su voztuvais pasilikit savo.



2. Atsargiai isardykite ir isimkite kaip parodyta foto


nr. 1 ir nr 2 apvijos, ziurekit neistraukit kad jos neissiviniotu. isimkit voztuvelius ir idekit savus nes ju ilgiai skiriasi. visa sita kartu su korpusu nr 3 uzdekite ant savo plastmasines apacios ir prisukite savais varzteliais nes su 2 iejimais korpusas plastmasinis didesnis ir varzteliai ilgesni.

3. As dar nuvaliau voztuvus su 1000 skurke nes buvo apauge tamsiai pilka spalva o jie turi blizgeti kaip tikri kiausai


viska surinkus pajungimo laidu fiske bus auksciau ir remsis i bloka kur sudeti kompai, bet nieko baisaus. tik dar nusukit dangteli kuris dengia visus kompus taip bus patogiau ardyti kiausus. beje kai surinkinejau jokio hermetiko netepiau tik nuvaliau gerai visas tarpines ir niekur neleidzia.
esmeje pas mane buvo sugedus tik virsutine dalis kur randasi apvijos. cia jei nepadeda isvalymas.

P.S. Atsiprasau bet foto nukopinau is kazkurio nario kuris apie tai rase, gal labai nepyks nes as neturejau laiko fotkinti.


Paskutinį kartą redagavo zaibas; 2009-12-02 17:29 val.
zaibas neprisijungęs   Cituoti