View Single Post
Old 2019-11-09, 22:01   #1
rytcka
 
rytcka's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-05-14
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 157

rytcka is on a distinguished road



Standartinis Kurį modelį išsirinkti

Sveiki.
Norėčiau išgirsti daugiau faktų apie šiuos modelius nes niekaip neišsirenku kurį.
Tagi taikinyje daugiau nei pora modeliuku.
1. W219 su m113 varikliu
Pliusai: geras patikimas variklis, su dujomis draugauja.
Minusai: orinė važiuoklė, brangus išlaikymas. Daug visokiu smulkmenų genda. Sunku rasti gerą variantą.
2. W209. Norėčiau su m112 varikliu bet jų nebėra fl modelį tad mąstau apie 320cdi arba m113 nes norisi naunesnio modeliuko kokių 06m ir naujesnio.
Pliusai: 320cdi nežinau dėl patikimumo bet manau m113 patikimesnis. Paprasta važiuoklė.
Minusai: mažesnis už cls. Mažas pasirinkimas detalių(nu ne kaip w203.)
3. Bmw e60 su m54b30 3.0i varikliu170kw berods.
Pliusai: draugauja su dujomis, smagiai vaziuoja, paprasta važiuoklė.
Minusai: variklio perkaitimas, manau nepigus išlaikyti, aliuminis priekis. Po vieno latvio apžvalgos youtube manau rinkis tik 530d. Nes jis turi mažiau problemų.
4. Vw passat cc pirmos kartos. Mąstau apie 2.0tdi 125kw.
Pliusai: gražus, ekonomiškas (bent jau turėtų būti)
Minusai: tdi variklis su savo niuansais... 3.6 benzino nenoriu nes 4 varomi.
5. Ar imti tiesiog golf mk6 dyzelia ir nesukti sau galvos.
Pliusai: naujausi metai, gan gerai važiuoja, pigus išlaikymas,
Minusai: kolkas nežinau manau tas pats tdi variklis su savais baeriais.
Biudžetas auto iki 10k. Bet jei išleisiu tik 5k vadinasi 5iais k busiu turtingesnis ��
Auto būtų kasdieniniam naudojimui. Daugiau nei du asmenys auto važiuos max 5%.


Tai gal kas galit daugiau papasakoti bei padėti apsispresti kuri variantą nes cls seniausias gautusi ir brangiausiai išlaikomas bet smagiausiai važiuojantis.
Clk kolkas mano akim žiūrint optimaliausias variantas. Bmw turėtų lėkti kaip cls(nesu tikras)
Abu vw naujesnių metų gaunasi bet dyzeliai.
P. S. As už dujas dyzelis man nepatinka ir šitos nuomonės niekas nepakeis.
P. P. S. Prašau rašykit tik tie kurie žino faktus apie minusus ir pliusus šių išvardintų modelių(niekam neįdomu skaityti nesąmonių)
Pasirinkau mb forumą nes mano nuomone čia skaito ir rašo tikrai kieti savo srities specai kurie tikrai daug daugiau nusimano už mane ne tik apie mb bet ir apie kitus modelius.
Dėkui iš anksto už supratingumą. Tad jei nežinai konkrečiai apie šiuos modelius buk žmogus nerašyk nieko geriau palauk. ��

rytcka neprisijungęs   Cituoti