Tema: Medžioklė
View Single Post
Old 2018-05-22, 12:48   #14
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vilfoot View Post
Tikka sintetika ar medis?sintetika man nepatiko.per pigus plastikas pasirodė ir spyna kažkaip per daug klaksėjo.Kalibras pas mane 308win.Lygų turėjau Ižą 27E vertikalų 12/70.Užteko per akis.Nors ir irklas,bet šaudė pakankamai taikliai ir atatranka nieko visai.Jį pardaviau paskui ir daugiau pramogai/popieriui nusipirkau pompą Remington 870 tactical.Buvau vieną kartą į varyminę atsinešęs,tai vyrai kreivai žiūrėjo sako,kariaut išsiruošei? neturiu ir aš iš artimų žmonių medžiotojų,kurie dėl kažko galėtų paprotinti ar patarti.visa info iš forumų,youtube,pardavėjų ir kitų medžiotojų.Melkaškės neturiu,bet,manau,rinkčiausi 22LR kalibrą.
Tika medis, zeurei man nepatinka medis kaip ir masinoi taip ir ant ginklo. Bet mano zalio nuomone paemus tika sintetini nu tikrai pasirode lb jau kazkokio netokia ir seip sitas ginklas devetss. Issauti 4 suviai. Ir zmogui infarktas. Nepraeina medicinines todel parduoda. Su viskuo deklas optika soviniai valymui viskas. Uz zeurei gera kaina. Negalejsu nepirkti. Nes seip ieskojau-ziurinejau 308. Bet gavosi biski kitaip o lygu jo as irgi iza vertikalu 12 ziurineju.

pucenas neprisijungęs   Cituoti