View Single Post
Old 2009-02-23, 03:30   #28
Juozas2
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-19
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 69

Juozas2 is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki-maloniai nustebau,kad tiek daug sulaukiau pasisakymu!Is karto matyti,kad cia "gyvena" draugiski ir paprasti,neispuike zmones!Gal as negerai padariau,kad is karto aiskiai nepasakiau,ko man reikia,todel ir sulaukiau pasiulymu imti "tikra"dzipa-mitsubitschi ar TLC...As nesu nei medziotojas,nei gyvenu kazkur uzkampy,purvyne,todel dzipo man nereikia-jeigu reiketu-pirkciau Patrol...Zinoma-turbut neatsiras vyro,kuriam nepatiktu TLC,bet ne kiekvienas gali sau leisti ji tureti-as,deja,tame tarpe.As noriu padidinto pravazumo ir aukstesnes masinos-SUVas,manau,butu kaip tik-sedanai jau ikyrejo iki "negaliu";universalu niekada nemegau is principo-matyt,toks mano skonis...Pagal dydi,kaina,(grozis irgi ne paskutineje vietoje)MLas tinka labiausiai-va,tik dauguma jusu "kreivai"i ji ziurite-pasimeciau,tskantPasikartosiu-negraziu dalyku girdejau (iki jusu klubo)tik apie pirmosios laidos-1997-1999 metu masinas-nuo 99 iki 01m. jau neblogi,sako,ejo,o atnaujinti,kurie isleisti 01 metu antroje puseje,isvis "isgydyti" nuo pirmtaku ligu-bent as tiek infos turiu...Labiausiai mane domina 270cdi(400cdi jau nebenoriu-nugasdinote)-mano ziniomis jis tik prastos ir nesvarios saliaros labai nemegsta,o siaip neblogas variklis...Beje-270cdi daugelyje modeliu buvo montuojamas,manau,kad ir ne vienas klubietis su tokiu vaziuoja-butu malonu kazka isgirsti is pirmu lupu-kas vaziuojate su tokiu-pasidalinkite dziaugsmais ir vargaisO apskritai,tai as manau,kad blogu masinu nera-yra tik bukagalviai,kurie pries mus su jomis vazinejo-jei masina buvo mylima ir priziureta- ir mes vaziuojame su sypsena veide,jei ne-viena ranka vaira sukam,kita asara braukiamSekmes visiems ir laimingo kelio!

Juozas2 neprisijungęs   Cituoti