View Single Post
Old 2020-06-12, 12:52   #44
slimas
 
slimas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-04-06
Pranešimai: 183

slimas is on a distinguished road

Send a message via AIM to slimas Send a message via Yahoo to slimas


Standartinis

Pasidariau ir aš šitą gėrį pas Gadget. Važinėju jau tris savaites su Agility ir Manual režimais, norėjau ilgiau pavažinėt visokiom sąlygom, kad pilnai suprast efektą ir tik tada įspūdžius aprašyt. Apie agility mode galiu pasakyt tiek, kad tik ant jo ir važinėju dabar, standart rėžimas į pavėsį padėtas. agility panaikino ta nevykusį 5g dėžės nerangumą, kuris erzindavo, bet jau per keturis su viršum metų ir dviejom mašinom su šita dėže buvau pripratęs. Bėgiai jungiasi juntamai greičiau, pūslę surakina anksčiau, neduoda slyst, dėl to "spirited" vairavimas tapo vienas malonumas. Važiuojant ramiai su srautu, ar net kamščiuose nėra jokio tampymosi, ar skaudesnių perjunginėjimų kaip kad su mechaninėm dėžės modifikacijom - dėžės komfortiškumas nenukentėjo nei kiek, ameniškai man net maloniau dabar ji mušinėja, kai nesijaučia tooookio didelio laiko tarpo tarp bėgių permetimo lyginant su standart rėžimu, bėgiai perjungiami standžiai, užtikrintai. Labiausiai sužiba šitas Agility mode kai nuspaudi maždaug pusė gazo - dėžė PAGALIAU žino ką daryt. Numeta bėgių būtent tiek, kiek man norisi, reaguoja į gazą pastebimai greičiau, realiai iškart "susirakina" kad visą sukimo momenta į ratus perduotų. Ką dar pastebėjau, tai kad dėžė išmoko downshiftint normaliai, jei ilgiau pavaikai, stabdant visuomet laiko apsukas nemažiau nei 1.7k ir numuša bėgį (be tampymosi) jei apsukos kristų kiek žemiau, ypač gerai važiuojant smagiu vingiuotu keliuku. Spiriant į gazą iki kickdown greičiau reaguoja, pats bėgio permušimas greitesnis bent kokiais 20%. Imant tą faktą, kad šita dėžė apskritai nelabai ką bendro turi su sportiškumu ir neretai suvalgo dalį malonumo kurį gali suteikt mb su normaliu varikliu, tai taip, kaip Gadget pasakė, nėra kažkokių stebuklų, nepasidaro DCT iš jos įjungus agility mode, bet kurie pripratę prie 5g su standartiniu rėžimu, tai efektas TIKRAI juntamas. Pasikartosiu, dabar tik agility mode ir naudoju, man mašina žymiai žymiai labiau suvaldoma yra su juo.

Reziume: kolegos, darykitės šitą gėrį, kainuoja nedaug, gali pats pasirinkt kuriuo režimu važiuot, o mašina tikrai gyvesnė pasidaro ir noriau leidžiasi vaikoma, o kam neaktualu sportiškas vairavimas, tai bent mb pedalas pagaliau klausyt pradės atitinkamai.

Beje, brolis jau kuris laikas važinėjantis su 7g dėžę turinčiu cl pats įsėdo pralėkt su clk ir per pora minučių pasakė, kad dėžė visai kitaip dirba

slimas neprisijungęs   Cituoti