View Single Post
Old 2020-01-09, 15:49   #409
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Rinkausi sony nes turbut geriausias atkurimas paprastos televizijos. 95% ziuriu tv kanalus ir tik 5% filmus ar laptopa ziuriu per tv. Topo centre zmogelis man ijunge visu norimu tv kanalus, tai labai greit aisku pasidaro ka pirkti.

Dar Panasonic ir Sharp verti femesio.
Jo panasonicas afigielinau kaip gerai rodo... bet stovedamas prekyboj jau spejo isdegt ekranas, tai kazkaip nebenorejau...

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Metai laiko turiu 55'' samsunga QLED. Pagrindinis skirtumas OLED ir QLED yra tas, kad QLED ryškesnis, OLED juoda spalva juodesnė.

Jei žiūri paprastą TV, tai tau nei QLED, nei OLED nereikia. Patį paprasčiau pasiimi ir nesuki galvos, nes vaizdas vienaip ar kitaip bus šūdinas

Aš 90% naudoju telika NETFLIX, HD filmai ir XBOX 4k, tai man patinka, bet isijungus paprasta kanala verkti norisi
Tai as irgi naudoju Netflix ir xbox, bet vat tame ir esme, kad as naudoju gal 2016 dabar telika ir jis rodo afigienai, nors yra paprastas ledas. Tai ir gavoju, pirk uz 1500, 2500, 3500, nes ar jis rodys x1, x2, ar 3 kart geriau, ar cia tik kaina skiriasi. Nes as ziuriu pardej jie man visi daugmaz vienodai rodo, o paklausus, pasako, bus juoda spalva juodesne pas ta kur 3x brangesnis... nu tikrai nesinori moket 3000 uz juodesne spalva


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2020-01-09 18:13 val.
Melionas neprisijungęs   Cituoti