View Single Post
Old 2010-12-27, 17:33   #30
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Vienas mano kolega, kuris užsiima naujų MB tvarkymų, yra pasakęs: blogai, kai žmonės, neįvertinę savo finansų prisiperka W220 už „protingą“ kainą. Jei tu perki W220 už normalią kainą (kuri tikrai nėra 15k Lt) ir rida, kuri nesieka 150k km, tai nematau bėdos. Dar neteko girdėti, kad žmogus patirtų kažkokių didelių bėdų su automobiliu pirktu iš patikimų rankų ir su visa istorija. Ta pati Audi ar BMW turi savo modeliams būdingų defektų, bet tu juos linkęs pamiršti kažkodėl. Nelabai supratau tavo komentaro apie tepalus ir amortizatorius Tavo automobiliui jų keisti nereikia? Ar čia BMW ir Audi išleido kažkokius stebuklingus variklius, kuriems tepalai nekeičiami ir amortizatoriai tarnaują 100 metų?
Trumpai tariant, tau pirkti S klasę dar ankstoka, nes kyla tokie klausimai, kurie S klasės savininkui neturėtų kilti. Bet čia tik mano nuomonė
Butent, is s klases tokie kaip as neismaneliai, tikisi patikimumo, kad visada, nors ir prie -30 uzsivesi ir isvaziuosi, bet butent mb w220 sito man uztikrint negali. O ir siaip, argi protinga senesniai nei vidutinio amziaus masinai vieno amortiko pakeitimas iseina apie 4000lt? Man siek tiek keistoka... Ir, kazkodel, nevaziuoja ji daug geriau nei analogai.. Beje, pas mane kiek naujesnis automobilis, irgi ant pagalviu guli, bet kiek teko skaitineti internete uzsienio forumuose, niekam dar neteko su ta beda susidurt.. Gal kad naujesne masina.. Nors is kitos puses, bmw 5er touring senai jau kazka panasaus daro ka w220, ir problemu nekazkiek.. Gerai, nebeerzinsiu jusu sioj temoj Tik nuo to bus visiems mb fanams geriau, jei zmones perkantys mb, zinotu ju ligas, ir kiek gali reiket investuot-ir automobiliai bus tvarkingesni, nes tie kas neisgali, net neziures i ta puse..

  Cituoti