View Single Post
Old 2022-04-14, 21:38   #30499
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Modestas_ View Post
Kazkaip esu beveik garantuotas, kad gerb.administratoriaus turetas automobiliu parkas (is saraso) butu apibudintas kazkaip panasiai:

203 - puvekas.
215 - nesibaigiancios nesamones, investiciju rinkinys ir galiausiai - supuvo.
164 - automobilis - nesusipratimas apskritai.

Ir tikrai manau, kad kuomet dabartine Kija bus parduota, apie si automobili prisiminimai bus kur kas geresni.
Geri tie Hiundajai (Kijos). Tiesiog nekilmingi ir, kaip Administratorius sake - galbut per daug futuristiniai.
kai turėjau 203 tai jie dar tuo metu nepūdavo (čia buvo ~13 metų atgal). vienintelis ką atsiemnu, kad važiuoklę dažnai tvarkiau. Bet tuo metu šaibų nebuvo, tai vikas kuo pigiau, dėl to ir teko dažnai tvarkyt.
211'liktas buvo geriausias MB kokį turėjau. Prisiminimai tik patys geriausi. Buvo 11 metų atgal.
215'liktas man iki dabar vienas iš mėgstamiausių kėbulų. Mielai dabar turėčiau facelift 55 AMG. Pats durnas buvau, kad pirkau iš nepatikimo pardavėjo.
164 - blogiausia patirtis (tiksliau didžiausias minusas). Nupirkau "lėlę". Pats auto, tai visiškas visureigis. Labai erdvus. Bet nepaėjo korta iš techninės pusės. Pats kaltas.
Dabartinis A208 jau pabodo. Per sezoną pravažiuoju MAX 1000km. Emocijos WoW, bet dabar jau pribrendau naujesniam kėbului ir galingesniam varikliui laikas parduot....

P.S. apie MB markę niekada nieko blogo nepasakysiu, tai mano mylimiausia markė. Bet renkantis naują automobilį tu žiūri ką gali geriausio nupirkti už turimą sumą. Ir renkantis tarp A klasės ir KIA Sportage manau pasirinkimas vienareikšmiškas KIA pusėj (nes abi kainjuoja tiek pat ir dar KIA gauni N+K daugiau privalumų / opcijų)
Mirkit pavidolei

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti