View Single Post
Old 2014-10-01, 20:11   #19
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,399

KK is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė P3 View Post
Mano nuomone tik S600.
Kai pirkau saviski, buvo galimybe nupirkti ir S55 AMG uz ta pacia kaina, tiksliau rinkausi viena is dvieju, ko ir tu klausi sioje temoje.
Mano pasirinkima leme:
1) S600 buvo pilnas ir S55 AMG atrode tuscias kaip lenino pakausis pries ji, kiek pastebejau AMG ir yra AMG, bet ne visada pilniausios komplektacijos;
2) pazistamo Silberio meistro palyginimas siu dvieju motoru. S600 sukasi kur kas geriau nei S55 AMG, visgi 800Nm vs 700Nm.;
3) jei esi protingas, daliu rasi tikrai pigiu ir nereiks moketi tokiu kosminiu sumu kaip daug kas kalba, kad brangus islaikymas. P.S. rites jei yra, geros nepramustos, laiku keiciamos zvakes- jos yra amzinos.
Nu tu rimtai ?

1) Ok gera komplektacija DIDELIS pliusas , lygiai taip pat galima rast gan pilną AMG modelį. Tau išvis toks dalykas, kaip komplektacija neturėtų lošt nes tu net mašinos nenaudoji , tai ką kalbėt apie navarotus esančius joje...
2) Pažįstamo, pažįstamas, pusbrolis , švogeris nieko nesakė ? Realiai S55 yra paprastenis variklis ir kaip minėjo daug kas tinka nuo paprasto 5 litrų variklip, taip kad jau čia yra didelis pliusas ko nepasakysi apie S600. V12 gal nėra prastas, bet akivaizdu kai tokie kaip tu negali atlikt normalaus elementaraus aptarnavimo, nes kainos realiai didelės. Tai čia žinai iš tos serijos "kai važiuoji, ratas sukasi"...
3) O iškur jam dabar žinot durnas jis ar prie protingesnių ? Normalios kainos, kai normaliai prižiūri. Ta prasme, kai normaliai tvarkai reikia žiūrėt kad paskolos nereiktų pasimt...

P3, nieko asmeniško, bet tu suprask tavo S600 nėra auksinis... Mašina su galingu varikliu ir gera komplektacija ir kaip ir viskas.

PS: AMG yra AMG ir vien apdaila ir visa kita kas priklauso AMG jau yra pliusas ir mano galva daug didesnis negu V12, S600 zenkliukai ir paprasti bamperiai ir t.t.

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320

Paskutinį kartą redagavo KK; 2014-10-01 20:20 val.
KK neprisijungęs   Cituoti