View Single Post
Old 2014-07-07, 13:17   #10
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė SauliusP View Post
Kaune ( mano manymu geriausios vietos) :

Pekinas - Senasmiestyje priesais katedra. Dienos pietus skanus visada ir kainos tikrai neužlenktos .
Arena pizza - Savanorių pr. (Kauno Verslo pastatas) - Vienios skanaiusių ir sočiausių picų Kaune.
American Pizza - Šilainiuose prie Norfos ir Vytauto/Kęstučio sankryžoje. Jeigu užsisakant namo tai tikriausiai viena geriausiu picerijų Kaune. Kainos nesikandžioja.
Mamma Pizza - Raudonvaris prie Express market. Retai kada iveikiu maža pizza, nors seip visad imu šeimynines visur. Skanu, greitai.
XXXl Cepelinai - Kaunas - Karmelava prie Kauno LEZ. Labai skanus cepelinai ir astri sriuba. Kainos kolkas geriausios kur radau.
Suši restoranas "Juodas" priešais senajį makdonalda. Labai geras aptarnavimas. Dideles porcijos. Rekomenduoju.
Kavinė "Šašlykinė" - Kaunas - Kačerginė tik pavažiavus už Rimgaudų. Jeigu jau norit šašlyku, tai tikriausiiai geriausia vieta, kur žinau. Kepa žiema/vasara lauke. Kainos nesikandžioja.
Gand Bey city - Akropolis. 2 Aukštas. Jeigu norisi pasilepint kitokiu maistu, tai labai gera vieta. Kainos per akcijas normalios labai. Porcijos nemažos, bet kai nera akciju, reiks plačiai atverti piniginę. 100+- mums išėjo 2 žmonėms.

P.S realiai su visom kavinėm Kaune turiu reikalų , tai jeigu norit kažka sužinot Až.

Baisiausi restoranai.

Can Can pizza - Ožeskienės/ Savanorių kampas. Viskas apkritai slykstu. Picos kaip paplotėliai su padažu.
Cili Pizza- Visur kaune. Kainos užlenktos. Skonis tragiškas, visos padavėjos nepatenkintos gyvenimu.
Senamiesčio kibininė - Senamiestis pries Apygardos teismo. Kibinai maži. Viska capina su nesvariom rankom. Deda pigiausia produkta...
Yakata - Senamiestis prie naktinio klubo ZERO. Porcijos mažos, kainos užlenktos. Skonis sriubų tragiškas. Interieras neskoningas nušiures.
Surasei visus baisiausius/pigiausius restoranus Kauno vos ne.

Esu buves turbut visuose. Mano top:
1. Rhodos, Graikiska virtuve, Vilniaus g.
2. Kultura, Paveikslu galerijoje, K. Donelaicio g.
3. Teatro kavine, Dramos teatras, Laisves al.
4. Flamenco, Laisves al.
Toliau visi kiti
. PJ,(Pizza Jazz), man asmeniskai geriausias yra Vilniaus g. Senamiestyje.
. La Rouge, Vilniaus g.
. Talluti, Taikos pr., geri burgeriai.

Garbanius neprisijungęs   Cituoti