View Single Post
Old 2011-12-08, 22:46   #10
BLEIDAS
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,609

BLEIDAS is on a distinguished road



Standartinis

Po visu klajoniu, atsirinkau tris modelius, is kuriu ir rinkausi. Tai buvo Audi S6, BMW M5 ir MB E55 AMG. Kaip zinot, rinka nera perpildyta siu variantu, todel teko paieskoti norimu modeliu. Labiausiai is visu situ variantu norejau BMW, taciau labiau isigilines supratau, kad uz mano skiriamus 25k litu nupirksiu tik pavargusi ir daug slalomo maciusi M5. E55AMG Lietuvoje apziurejau 2, vienas buvo parveztas is Belgijos, todel buvo uzpultos arkos ir duru apacios kirminu, kitas buvo neblogas, bet kaina netilpo i mano max kainos remus. Ir galiausiai netycia i mano akirati pakliuvo Audi S6 Avant 2000m. Buvo lengvai pamusta, todel nupirkau uz nebloga kaina. Auto is Italijos, neskaitant musimo buvo idealios bukles, begus 140k km. Variklis 4.2l, V8, 250kw. Privalumai beveik visi, nera tik parktroniku ir sedyniu atminties. Isidejau BRC duju iranga, vid. sanaudos 18l/100km. Automobilio dinamika ir komfortu esu labai patenkintas, kol kas nelabai isivaizduoju koki sekanti auto noreciau tureti Butu mechanine deze, butu tobulas automobilis Kaip sakoma, perki Audi ir spaudi

















Paskutinį kartą redagavo BLEIDAS; 2012-06-24 17:23 val.
BLEIDAS neprisijungęs   Cituoti