View Single Post
Old 2011-01-19, 08:27   #33
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė eSaS View Post
draugelis nusipirko pries 3m apple ,paklojo 7k ir as per 3m vistiek nesupratau uz ka tiek pas mane acer tokie pat duomenys 2gb ram du branduoliai procas vaizduskes nzn bet acer kainavo 1800lt apple 7k tai as dejau rimtai uz ka tiek litu..
cia kalba zmogus kuris apie kompus isvis nesupranta, tas mac su tokiais pat parametrais lenks tavo acer 3kart, domejaisis biski procais vieni letesni kiti greitesni o parametrai tokie pat.
Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Kad jie gražūs tai faktas, bet ir susimoki su kaupu tai irgi faktas. Pats turiu ASUS, kuris nė per žingsnelį nenusileidžia triskart brangesniam mano draugės obuoliui. Aš nekalbu tik apie parametrus, bet ir apie svorį, storį ir visus kitus vizualius požymius. Sakysim už operacinę sistemą susimoki, nes ji kokia nors a la labai nereali, vėl gi ne. Reikėjo jai MS Publisher, kas yra paplitęs visame pasaulyje. Ji pas save negali atsidaryti. Taip spėju, kad obuolyje daug ko, mums natūraliai suprantamo, negali atsidaryti ir naudotis. Žinau, kad dizaineriai naudoja tokią programą "Splush" ji yra APLLE'o, bet daugiau pranašumų nesu girdėjęs. Būtų idomu išgirsti kontra argumentų.
pvz pas mus darbe apple naudojami montavimui ir kitiems video medziagos apdorojimo darbams nes kiti kompai nepaveza.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti