Tema: W202
View Single Post
Old 2020-11-18, 10:28   #13
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė AndreFreire View Post
https://www.youtube.com/watch?v=Rxtzw9BpIhA

Čia Citroen'ui tvarkė sferas. Nebūtinai naudingas tau, bet šiaip įdomus video, dėl bendro supratimo. Parašyk kanalo savininkui, gal patars ką daryti.
Va katik snekejausi su tuo meistriuku is panevezio tai sake mersines imanoma restauruoti bet bus ne ka pigiau nei naujos tai nusprendziau uzsakyti naujas febi kaina tokia nei daug nei mazai 61€ uz viena bet tai manau man tu sferu nauju uzteks kiek as su tuo mersiuku vazinesiu...

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Sau ant ratų 1.5k negaila,o draugei 60€ per daug ir galvoji kaip sutaupyti?
Kažką labai blogo tau ji padarius.
Matai w140 tai cia kaip projektas ir kisu i ji po truputi tai taip nesijaucia o 202 tiesiog daily tai stengiuosi sutaupyt kur imanoma vasara turetu buti mano vestuves tai pinigu ir be masinu dabar yra kur padeti o ir siaip man ne kiek gaila tu pinigu kiek norisi sutaupyti ir pradziai issiaiskinu visas alrernatyvas kas imanoma o kas ne ir tik tada renkuosi kas geriausia juk nupikrti nauja visada suspesi bet siuo atveju issiaiskinau kad sferos neremontuojamos nu jo galima tenpjaut istekint uzvirint bet kainuos tapati ka ir naujos tai faktas siuo atveju nebera ir ka galvoti uzsakytos naujos febi savaitgali gal ir pasikeist iseis

Citata:
Pradžioje rašė Garbanius View Post
Tiek 61 tiek 90eur yra piguva, tikrai neapsimoka restauruot..

Citroenuose senesniuose iki 2000m, ten irgi nesirestauruoja, galima slėgius koreguot, bet kad MB pritaikytų nesu girdėjęs..
Tapati pasake meistras uzsiimantis citroenu hidraulika teoriskai padaryti imanoma ir senas praktiskai pigiau naujos kas geriau? Manau naujos...


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2020-11-18 13:40 val.
Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti