View Single Post
Old 2013-09-10, 21:11   #134
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Rimtam pirkejui knygele labai svarbu, ir parduodamiems auto su atitinkamu stoviu ir atitinkama kaina, tai labai svarbu. O cia AMG modelis ir manau jam knygele butu tikrai pliusas. Betkuriuo atveju auto pas vanix bus priziureta puikiai, bet mes tai zinom, o kiti ne...
as pvz save laikau rimtu klientu, tai man asmeniskai viskas svarbu, serviso knygele ypatingai

Citata:
Pradžioje rašė arturas7x View Post
Grazi Ceske Bet Cl tavo man daug grazesnis ir isskirtinesnis buvo,aplamai tavasi Cl buvo man gaziausias is tu metu mano matytu CL'u Nes C klase vis vien yra C klase Svarbu,kad pats nesigaili ir atsidziaugti negali Sveikinu su pirkiniu
dekui na CL'as is tikruju buvo "pussy magnet", didelis ir minkstas, bet toliau jo pranasumai baigiasi pries C'shke
Pastebejau zmones labai atkreipia demesi i suporta priekiniu stabdziu
Vilniaus regitroj juokinga buvo, kai sutikrindavo kebula numeri, zmogus stovintis po manes norejo jau isvaziuot, tai paprase, kad pravaziuociau i prieki, ji praleisciau. Daviau bishki gazo, nepamirsiu jo zvilgsnio isvaziuojancio tipo kas per p....c akivaizdziai masina neatrodo, kad gali skleist toki garsa ir taip vaziuot.. man sitas labiausiai patinka.
i Vilniaus regitra teko uzsukt, nes Kaune debilai irase dyzelinas, vietoj benzo..

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti