View Single Post
Old 2014-12-23, 14:36   #23
NKTN
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-14
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 22

NKTN is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Karolytio View Post
Visų pirma noriu pasakyt, jog malonu, kad taip geranoriškai visi padeda, dalinasi informacija ir praktika. Ar visi čia tokie draugiški ar tik ML skiltyje?

Ta 'trauka' apie kurią šnekėjau, tai galima išsireikšti maždaug 'ar nėra baisu lysti ant lenkimo'. 370nm šiaip yra nemažai.

Dabar ištikro turiu tokią dilemą; 270 ar 320/350 (3.5 išvis į W163 ėjo, nes skelbimuose lyg nėra?). 13 dyzelio vs 18 dujų yra nebloga kova. Tuo labiau, jog bus važinėjami trumpi atstumai, prisiturėjau bėdų su dyzeliu (turbina, purkštukai, siurblys) ir galios skirtumas labai nemenkas. Gal kas nori mane pasukti kažkuria kryptimi?
Lysti ant lenkimo tikrai nebaisu 2.7 ir 120kw nėra daug, bet jei duodi gerai gazo, lipdo prie sėdynės be problemų. Manau, kad 4x4 daug duoda čia. Prieš perkant man irgi buvo minčių dėl benzo su dujom. Tiek vienas, tiek kitas variantai turi savų minusų ir savų pliusų. Man renkantis buvo paprasčiau dėl to, kad man būtinai reikėjo Final Edition, kurie ėjo tik nuo 2004 metų, o ML320, berods, tik iki 2003. ML270 motoras su grandine, čia man buvo dar vienas pliusas (gal ir ML320 su grandine, nepamenu, kolegos patikslins). Aš taip pat dažnai važinėju trumpais atstumais, todėl, pakalbėjęs su draugais, kurie važiuoja dujom, nusprendžiau, kad žiemą man nelabai spės jos persijungt (nespės įšilt motoras iki tiek), o tai reiškia, kad pilsiu 18l benzo žiemą, o man čia atrodo per daug . Be to, taip logiškai galvojant, dyzelius apskritai gamina tam, kad jie daug važiuotų, todėl ir variklio resursas turėtų būt didesnis. Tokie buvo mano argumentai renkantis

NKTN neprisijungęs   Cituoti