View Single Post
Old 2010-01-30, 01:59   #15
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Va dabartines eismo salygos mieste yra tinkamos sonaslydziui Siaip,vienintelis dalykas del ko man ir patinka ziema - tai kad gali net su nevalingitu (suprask - silpnu varikliu) statyt skersa labai sekmingai... Pastarosiom dienom kiekvienas posukis praktiskai iveikiamas smagiai slystant sonu Zinau zinau,tai yra pavojinga ir t.t,bet taip igaunama patirtis... Daug kas bijo vaziuot tokiom salygom,kai slidu,o dauguma su fwd... O man asmeniskai pats kaifas su rwd,bent ziema galima pasimegauti galines varomos asies privalumais... Sia ziema dar klimpes nebuvau,tpfu tpfu tpfu....

O slystantis masinos galas manes negasdina,kiekvienas save gerbiantis vairuotojas turetu moketi suvaldyti savo automobili,ar bent mokytis tai daryti... Ziema - puikus metas Pas mane padangos neipatingos,tai dazniausiai net ir tiesiai vaziuojant pergazavus galas metamas.Vieniems tai panika - kitiems,tokiems kaip as - malonumas...

Pavazinekit aikstelese,pajuskit kaip elgiasi jusu automobiliai ekstremaliose situacijose,tuomet nebus baimiu jokiu O del uzklimpimo,geriau atsisakyti kelioniu visokiais uzmiescio keliais mazai vazinejamais... Teko cia pries keleta dienu vaziuoti uzmiescio keliukais ~40km kur pora masinu prarieda tik,tai grynas ledas.... Miestas ir valomi keliai valdo tai tiek...

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti