View Single Post
Old 2014-03-02, 13:53   #23
Ffeibiss
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-16
Pranešimai: 201

Ffeibiss is on a distinguished road



Standartinis

Jeigu nori, gali man paskambint 8620489 trys septyni, papasakosiu daug apie porsus. Mano tevas daug ju turejes, tikrai labai geros masinos.
Kazkas cia sake, kad ilgiuosi cl. Didele netiesa nors buvo smagi masina, per si laika jau buciau ant remonto tikrai kokiu 10k palikes, plius visos bedos su vagimis....

Su dujom cayeno faceliftai nedraugauja, nes yra tiesioginis ipurskimas, bet prins jau tikrai kazka gales pasiulyt.
Mano nuomone, 3.6 ar 3.8 variklius reikia pamirsti del per mazos traukos.

Cia visi sako, kad varikliai 4.5 blogi, gilzes keist reikia. Kiek domejausi uzsienio forumuose, tai yra beda bet tikrai ne pati dazniausia.

Orine vaziuokle yra viena is patikimiausiu is visu markiu (kalbejau su ne vienu restauruotoju)
Bet as ieskojau be orines, tokia ir paemiau. Gal kiek kietoka, bet tas kietumas specifinis (pas mane r20)

Daznai genda multimedia, kuri deja ir man sugedo. Nuveziau i viena vieta, sutaisys uz 500 (skelbimuose buvau rades devetu ir uz 400, bet nebespejau paimt)

Siaip masina turiu apie 10menesiu, su ja nuvaziavau apie 20k km, su 0 islaidu.
Tiesa, perkant keiciau kelias vaziuokles dalis ir galinius diskus(priekiniai jau buvo keisti)

Daugiau nezinau, ka cia galima paminet. Galvoju gal sitos masina laikyt, kai kita nusipirksiu ir koky bodykita uzsimest, kurie db labai atpige mano manymu, tai yra tikrai gera masina, o kai kiti sako, kad labai genda, gal buna tas variantas, kai nekeicia tepalu, nieko nedaro ir poto verkia. O cayennu yra tikrai labai daug, vos nei kaip w220, del to ir gandu nemazai.

Vienintele beda tai del diagnostikos, su vagcomu ar kitokiais nenuskaitysi 100proc klaidu, bet jei neketini pats pirkt diagnostikos, sitas dalykas pasimirsta. 911 servisas turi visa dilerine diagnostika ir ten tikrai ne brangiau nei pasidaryt diagnostika pas "vasia" garaze

Jei ka, klausk ar skambink
Ps. Pamirsau pamineti, kad i carreras ir kitus modelius dedami varikliai yra flat 6, cayenuose yra v6,v8.
Naujesniuose varikliuose stovi vienodi varikliai su panamera. Ir v8 nuo v6 skiriasi tik tuom, kad yra 2 cilindrais maziau, viskas tas pats

Ffeibiss neprisijungęs   Cituoti