View Single Post
Old 2018-07-04, 12:01   #57176
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė KK View Post
Taip išeina, kad kasdien tenka gedytis man D3 bet pilnai sukrauta S8...
Viskas paprasta nekrito nieko įdomaus iš E klasiu net uz brangiai, vaziuot su kazkuo reikejo nes pries tai buvusius pardavimui auto visus pardaviau... :/
A8 labai smagi mašina, bent jau tą kurią aš turiu 4,2tdi tai super, žvėris ne mašina. Na bet aišku analogišku motoru mersas, ar bmw v8 dyzeliu irgi bus smagus. Bet šiaip jei važinėt ilgainiui, tai e65 fl manau optimaliausias pasirinkimas-nes ypač dyzeli imant 3,0d superinis motoras, dežės neužmušamos išskyrus pusles, pakaba ne orine. smulkiu gedimu pasitaiko, bet nera nei kompresoriaus pakabai, nei pagalviu.. nera nei brangiu purkstuku ir pan reikalu. pati kaip masina man a8 pagal mano poreikius butu pati smagiausia, t.y. bmw per daug sportiskas, mb per daug nerangus, a8 viduriukas, bet... tiesa, man 4,2 tokiu oru ramiai apie 12ltr uztenka pagal kompa. Siaip, kai turėjau ant aprdavimo a8 3,0tdi tai imdavo panasiai kazkodėl kaip 4,2. Aisku, jei vaziuoti dinamiskai, tai 4,2 mieste ir 15 reikes, o 3,0tdi uzteks 14. Ne sanaudos cia didziausia beda, o aptarnavimas. Nenoreciau 4,2tdi remontuot kazka.. nei prieimo, visko po du ir t.t. e65 nesenai menesi vazinejau, buvo labai gyvas labai maza 250rida~ tai irgi ekonomiskas pasirode, mieste iki 10,5 ramiai, pataupant(nes pardavimui buvo tai nedraskiau). o w211 klase ar a8 klase tai nera ka lygint,kaip diena ir naktis.

__________________
Paskolos geriausiomis sąlygomis įkeičiant automobilį.
rafis neprisijungęs   Cituoti