View Single Post
Old 2018-02-11, 11:42   #55938
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post

Iesko visi čia faceliftu už 5k eu, ir kad butų arti ledo


Kaip tik pažystamas išsikeite bmw 735 lavona, į šitą cl:

https://autoplius.lt/skelbimai/merce...s-5825255.html

Tai čia gan geras dylas buvo, nes ta simiora pirko už 3k eu kažkas, tai čia jam tas cl'as stojosi 3-3,5k eu
Šiaip, iš fotkiu sprendžiant toks vargo matęs tas cl..
Bet kai susitikau su draugu...
Pirmas vaizdas aišku, pagaidinti ratlankiai, zenklas merso. Pr kapoto nera dangtelio ir ten buvo atsiremta silpnai.
O daugiau, kad ir kokia nuostaba neimtu, visiškai jokiu klaidu borto kompe, abc dirba idealiai, kebulas aišku kelias turi oksidacijos vietas. Navarotų nieko nėra daug, bet webasta yra iš tokių retesnių. Pati mašina iš svedijos, tai rida man rodos tikra bus, dabar rodo 250 kažkas berods.
Šiaip pavažinėjus, tai važiuoklė tikrai gera, įskaitant ir abc..., variklis, dežė labai gyvi. Sakyčiau gal net motoras, nors ir mano buvo FL ir naujesnis modelis bet šito sidabrinio jis gyvesnis, bet kai nevažinejau penkialitriu senai, tai gali tik taip atrodyti
Taigi skaitau toks cl su r18 ir dar žieminėm padangom ir gan neblogai išlaikytas kaip tipinis lt eksploatuotas, tai dešim balu kaip už 3,5k eu
gal stabdžiai čiut čiut muša jei greit stabdai.. na gal važiuoklėj kokia nekaltą traukikę galima rast, bet šiaip super mašina.. Man net keista, kaip bmwistai ten perka visokias kiaules po 4-5k eu su 4litru benzu, kurios važiuoja gal ir ok, bet atrodo tai... kai yra toks nesenstantis šedevras - cl ir šiaip, sakyčiau gan kaina stipriai krenta tų cl... manau toks modelis turetų kainuot belekiek... nei rudyja(tik oksiduoja), deže motoras negenda.. tik gal tos abc visi bijo...

tiesa, jaučiu tas bičas pardavinės ji, sumontavęs dujas.. manau realiai atvažiavus nutėškus 4k eu kkai bus dujos įdėtos - tkrai galima pasimt tą auto.
vakar mieste su ja paspraigiau koki 50km, tai labai labai skanūs prisiminimai

__________________
Paskolos geriausiomis sąlygomis įkeičiant automobilį.
rafis neprisijungęs   Cituoti