View Single Post
Old 2018-02-26, 09:55   #12
iDevice
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-02-25
Pranešimai: 16

iDevice is on a distinguished road



Standartinis

Ačiū!

Reziume - jei turėtumėte patys ±20k europietiškų, tai nelabai linktų pasirinkimas link to, kas baigiasi A raidele = CLA? Tada ką daryti? Senesnių metų ten koks C klasės sedanas arba pasilaikyti, daugiau prisikaupti pinigų ir naujesnį, kad ir C klasės ar net E klasės? Ar aplamai kito gamintojo? Man CLA tikrai išvaizda nepriekaištinga, kaip ir turbūt sakėte vien dėl to jo pliusas turbūt vienintelis, tad realiai jo paskirtis vien prezentacija. Aišku įlipti turbūt į jį malonus bus, o, kad komfortiškas važiavimas teks apsimesti ir keleivių nevežioti

P.S. kažkur skaičiau apie CLA rašė, kad žodžiu entry level luxury klasės, nes ir pagal car.news.com jis aukštai nestovi luxury segmente, bet traktuojamas - studentams, žodžiu luxury segmento ekonomiškiausias variantas. Na, taip, studentas aš ir esu baigsiu studijas, tai galvoju gal ir nebloga būtų dovana sau. Na, kaip pirmasis MB automobilis, po 3-4 metų parduosiu, nusipirksiu kažką kito, geresnio jau gal, cla bus susipažinimui su MB brandu, nežinau


Paskutinį kartą redagavo iDevice; 2018-02-26 10:06 val.
iDevice neprisijungęs   Cituoti