View Single Post
Old 2009-10-05, 23:04   #37
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
visai nebloga cia minti pakisai... jeigu nepirkt to viso atloso su dvd nes nemanau kad jisai graziai atrodys. beto pas mane originale juodas... tada reiktu i abu originalius imontuot po lcd ekrana. i bardacioka idet dvd playeri ir viska pajungt nuo mago audio sistemos...
va koks planas

vsio varau ieskot lcd
Na sudetingai tu cia mastai,as planuoju pavasari apsiuvinet lubas juoda oda tai ieskociau tokio juodo to daikto kur nuo saules,bet grynai su viskuom iskart,o ne dvd atskirai ekranas atskirai.Tik va juoda rast sudetingiau,bent as tai neradau normalaus varianto juodo.Pilka det prie juodu lubu nei viens nei du...

Dar vienas variantas kitoks biski,vietoj veidrodelio galinio vaizdo - http://cgi.ebay.co.uk/Touch-Button-C...4.c0.m14.l1262
Su situo daiktu iskart eina kamera galinio vaizdo,kai neziuri dvd tas veidrodelis rodo vaizda lyg ziuretum per veidrodi,bet bent jau man perdaug futuristiska... Butent prie sito neina kamera,sitas atseit atspindi vaizda kaip veidrodis,prie kitu tai kameros eina.Yra ivairiu variantu.

O sau as susiradau toki varianta - http://cgi.ebay.co.uk/7-Inch-Portabl...d=p3286.c0.m14 Pats elementariausias ir turbut patogiausias.Ant priekines paneles pasidejai ir spoksai sau ar ten filma ar ka,ekrana pasukt gali kaip nori,kai neziuri pakisai po sedyne ar pasiimi su savim ir ramu.Kaina nera didele,aisku cia made in china bet tai kaip uz tokia kaina tai kaip ir dzin... Zodziu bent jau mano galva tai vienas is patogiausiu variantu cia,beje sitas dar ir su tv funkcija.Reikes uzsisakyti kai alga parkeliaus O toki gali netik masinoj naudot bet ir siaip visur.Aisku pries draugelius jau negalesi girtis kad va mano masinoj yra tv/dvd ir t.t Bet juk ne del to daromes visa tai?


Paskutinį kartą redagavo E.Stankevicius; 2009-10-06 01:46 val.
E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti