Tema: Juokeliai
View Single Post
Old 2010-04-10, 13:54   #115
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Tesinys

Skyrius : "Remontas"
Veikiejai : tie patis

"Autorius" : atsiprasau kad trukdau, as pats ne vietinis. Pirkau dulkiu siurbli ir negaliu juo ijungti. Patarkyt, ka daryt?

"Moderatorius" : eik taisikliu skaityt, kam ta pacia tema i skirtingus skyrius rasai?

"Autorius " : as ten buvau, ten dideli dedes b. matuojasi, mane is ten isvare.

"Moderatorius" : taisykles rasytos visiems!!! buk geras laikikis ju, otai jei kiekvienas po 10 vienodu mesagu rasys..

"Autorius" : tai ka man daryt?

"Moderatorius" : na gerai jau. Nieko baisaus tik turek omenij. Mes gi ne zveris, jei kas padesim, patarsim, ir aplamai atvaziuok ant kalno mes ten b. matuosimes.

"Autorius" : tai su dulkiu siurbliu kaip?

"Moderatorius" : ir vel apie ta pati!!! Ko cia detas dulkiu sirblys??

"Autorius": nu, gi nesijungia

"1-as": buvau susidures su panasia problema. Cia tik 2 variantai 1. tu jo nejunginejai, 2. tu ji junginejai bet neteisingai

"2-as" - "1-am": jei nezinai tai sedek tyliai. As jau 20 metu profesionaliai uzsijimu dulkiu siurbliais. Tai va problemos gali but tokios: 1. tu jo nejunginejai 2. tu ji ne ten jungineji, 3. tu neikisai ji i lizda, 4. paziurek kitoj pusej serijini numeri ir pabandyk rast i-nete manuala. Jei nepades atvezk ant kalno tuo paciu ir b. pasimatuosim.

"Autorius": aciu labai.Viska pakeiciau vistiek nedirbo kistukas nelenda.

"svecias":

"svecias": plet prisilogint pamirsau, Vyrai tai as parasiau.

"1-as"-"2-am" : tu asilas, jeigu nieko nezinai, sediek tyliai. Dar cia savo b. giriasi. Reikia dulkiu siurbli isbandyt ant kito pavirsiaus. Greiciausia cia problema
"3-as"-"Autoriui" : o tu kur ja kisai?

"Autorius"-"3-am": i rozete

"4-as": tai tu i rozete kokia itampa paduodi? Ar ne 127 voltus?

"1-as"- "4-am" : prie ko cia itampa, cia daznis viska sprendzia. "Autoriui" : tu ju neklausik, jie prisnekes cia tau nesamoniu, manes klausik.

"5-as" : o as tai nauja dulkiu siurbli isigijau, naujausias modelis- kaukia kaip garvezis, traukia- parketa atplesia. O jus visi -oziai jei senus dulkiu siurblius perkat!!!

"Autorius" : i rozete paduodu 220 voltu, 50 Hz... gal as ka neteisingai darau?

"2-as" - "Autoriui" : klausyk, as taip supratau kad iki adapterio tavo b. nedaaugo, krc. matuoji savo sakute slankmaciu, vaziuoji i turgu ir perki adapteri, tik nepirk kinetisko imk originala -malaisija.

"6-as": visi jie skiedzia, imk euroadapteri - jie rulina

"3-as": o mano tau patarimas - nesiparink, ir imk TIUNINGINI adapteri.

"Moderatorius": gana cia fleimint nepagal reikala. Pradejo cia debatus. Pats ilgiausias b. - mano. VIENAREIKSMISKAI!! prie ko cia dulkiu siurblys su adapteriu!?

"Autorius" : TAI KA MAN DARYT? PADIEKIT!!!

"1-as" : psio zinau kokia tavo problema. Tu sakute bandej kist apvertus, turi suvejkt 100%!!!

"2-as" : gal tau reikia ji patiuninguot. Pabandyk pakeist slanga,ratukus,varikli,laida,rozete,korpusa, dulkiu rinktuva ir ijungimo migtuka manau susitvarkys.

"Moderatorius" : taip, dar vienas pranesimas ne i tema, uzrakinsiu!

"Autorius" : VALIO JIS PRADEJO VEIKT!!! Ten pasirodo reikia migtuka paspaust, as ji neticia radau - virsuj ant korpuso raudonu ratuku pazimetas!!!

"Moderatorius": gana, baigesi kantrybe!!! Tema uzrakinta, kaip praradusi pradine esme!!! O mano b. ilgiausias! .. ir kodel vel galva taip skauda?!

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti